bugün

yeni bir sekizinci nesil yazar. hoşgelmiş.
feminist bir bağyan kendileri, aşk ise onun lügatında menemen.. varın siz düşünün gerisini. *
okuduğum birkaç yazısına istinaden gerçek ve samimi yazılar yazacağını düşündüğüm yazar,hoşgelmiştir.
libelle tüylü yatakta huzurlu bir uykudan sonra menemenli güzel günlere...hoşgeldin.
(#13197835)

derin bir konuya ince bir dokunuş yaparak güzel bir entry girmiştir.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. * ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlarda kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. *

umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.
bergen dinleyen yazar. sayılarının artması dileğiyle.
ölmek öldürmek amaç olmamalıdır, peki (bkz: ceylan önkol) (bkz: uğur kaymaz) ne suçu vardı. ne türk halkının suçu ne kürt halkınin suçu vardır. iki halkı birbirine düşman eden faşist zihniyetin suçu vardır. amaç sen öldürdün bende öldüreceğim olmamalıdır. kürt sorununu apo yaratmadı var olan bir sorunu çözmeye çalıştı.umarım yazar anlamıştır. herşeye rağmen insanı yaşatmalıyız kim olursa olsun.
uludağ sözlük ferdici yazarlar birliği nin üyesi değerli yazar.
kendisini tanımam ama yinede doğum günü kutlu olsun.
yas gününü kutlayan arkadaslarini yeni fark etmis uyusuk yazar, kusuruma bakmasinlar artik, tesekkür ediyorum efendim arti hala otuzbes yasina girememis yazar, allah ömür versin o da olur panic yapmayiniz *