bugün

Ankara sakarya da konuşlanmış bistro & pub.
ing. han.
(bkz: 3e)
on numara mekandır. en alt kat restorant, orta ve üst kat birahane. kaliteli içki için tercih edin. ayrıca " gerdek gecesi " isimli isimli kokteyli denemelisiniz. 12 YTL.
bilkent üniversitesi dahilinde bulunan, birbirinden güzel pastaların servis edildiği cafe.
sakarya'da * gidilebilecek en iyi en kaliteli pub 4 senedir hiç bozmadılar.
gidilebilecek en düzgün mekanlardan birisidir.herkes kendi halindedir yemekleri güzeldir fiyatlarıda uygundur.
sakaryada gidilebilecek, oturabilecek, içilebilecek güzel mekanlardan birisidir.
özellikle müzik repertuarı oldukça hoştur.
ankarada istisnasız herkesin sevdiği,takıldığımız mekandır.en çok orayı severim ben.inne gidelim de inne gidelim.çalışkanlarıda on numaradır.mekanda on numaradır.çaldıkları parçalarda.
ah keşke şimdi ankarada olsam yanımda fransızkaldım da olsa 2miz gitsek inne içsek içsek içsek.
2mizde birbirimizi çok özledik, hastayız, üşüyoruz, belki soğuk bi bira içimizi ısıtır, bizi kendimize getirir inn' in o güzel şarkıları eşliğinde.
otel isimlerinin sonunda kullanılan * kısaltma. ne demek ki bu?
ankara sakarya caddesi'nde gidilebilecek tek mekandır. blues sevenlerin gitmesi gereken yerdir zira genelde blues çalar bu mekanda. *
hiç gitmediğim mekandır. ama zirve için gidicem. bahsedildiği kadar iyi midir merak ettim.
genelde üniversiteli gençlerin takıldığı, sakaryada gidilebilecek en güzel mekanlardan biridir. tanıdık görmek istiyorsanız mutlaka bir uğrayın derim.
kafa barmenlere sahip ,fiyatlarıda ankara şartlarında iyi olan bar. Kız arkadaşınız yoksa gitmeniz pek önerilmez. şahsen biz beş erkek gittik. her yerde çift olması insanı depresyona sokuyor.
müptelası olunan mekandır. ortalarda salaş salaş takılan uzun saçlı abinin oranın sahibi * olduğunu öğrendiğimde şaşırdığım mekandır. mantarlı pennesi kesinlikle yenmelidir. çalışanları gayet kafa insanlardır.kızılaydaki diğer yavşak garsonlara benzemezler. hatta bi çalışanı vardı ki efsanedir.doktor lakaplı 5.sınıf * bu çılgın abimizin muhabbeti için bile gidilirdi oraya.

(bkz: 3e)
birkaç gün önce iki arkadaşımla birlikte bu mekana gittim. midem iyi değildi ve hem kendimi zorlamamak hem de midemi rahatlatabilmek için beyaz şarap tercih etmeye karar verdim. menüyü elime aldığımda çokta zengin olmayan şarap bölümünden buzbağ* beyaz'ı seçtim. işletmeci/garson bu şarabın olmadığını, ellerinde sadece leona* beyaz bulunduğunu söyledi. olur verdim ve birkaç dakika sonra servis başladı. servis dediğime bakmayın, şarabı tattırmak ve kadeh servisi falan yok ortada. şişeyi ve kadehi koydu bu işletmeci/garson ve gitti. önce kadeh dikkatimi çekti, beyaz şarap kadehi değildi. tam "neyse boşver" derken, şişeye dokunmamla birlikte şarabın soğuk olmadığını farkettim. çağırdım bu işletmeci/garson kişiyi, durumu anlattım. durum karşısındaki savunması "ellerinde soğuk şarap olmaması"ydı. şarabın arkasındaki önerilen sıcaklığı gösterene kadar, bana "havanın zaten yeterince ısınmadığını" bu yüzden soğuk içkinin iyi bir fikir olmadığından bahsetti. sonra "bi içmeyi dene, eğer kötüyse şişeyi soğutmaya götüreceğim" dedi. bense hala şarabın değiştirilmesini bekliyorum tabiki. saflık işte... sağolsun yanımdaki alkolü sırf alkol için içen arkadaşımın "sen başka birşey iç, ben şaraba devam ederim." demesiyle sorun biraz olsun çözüldü. elbette bu çözümde işletmeci/garson kişinin hiçbir katkısı yoktu.

kimsenin hakkını yemek istemem. görevini tam olarak bilemediğim bu işletmeci ya da garson kişinin yanlışıyla tüm mekanı yargılamak doğru olmayacaktır. ama sorarsanız "bi daha gider misin?" diye, zor derim. çok zor...
erdoğan'ın baskın yapmak üzere olduğu mekan. (bkz: inlerine gireceğiz inlerine)
sakaryada guzel bi bar. 6 yildir tek ugrak mekanim hatta.
tapınak. uzakdoğu dillerinde kullanılan bir kelimedir.

görsel

girilen bir inn.