bugün

bodruma, kuşadasına ya da alanyaya git ordaki barzoları bul onlar sana 3 günde öğretirler.

do yu seks ile başlar ar yu kolayla devam edersin.
ingilizceyi çalışarak öğrenemezsiniz, hayatınıza uygulamanız lazım.
ingilizce konuşan bir sevgili ile etrafta hiç türkçe bilenin olmadığı bir ortamda.
Kafan çalışıyorsa kendi kendine bile öğrenebilirsin.

Hayatta her şey dil öğrenmek kadar kolay olsa keşke. orta ikideyken en yakın arkadaşımla deli gibi yarışırdık, ing kelime bilgisinde.

Oyunlarımız falan hep ing üzerineydi. Vizyon sahibi insanlar olduğumuz 12-13 yaşındayken belliymiş vay be.
(img:#1065140)
Yabancı arkadaş bul, onlarla muhabbet et, onların da ingilizce geliştirme amacı olsun, böylece sürekliliği sağlarsın. Bu sayede ben liseye kadar okulda öğrendiğim ingilizce'yi ilk 1 ayda ikiye katlamıştım.

Fırsat bulursan uzak bir ülkeye tek başına git, 3 ayda epey yol katedersin, kendin bile şaşırırsın.

Tabii bu bahsettiğim durum konuşma ingilizce'si için geçerli, sınavlardaki durum çok daha farklı, onlar için kurs gerekiyor.
ezber yöntemi ile değil de akılda rahat kalıcı şarkılarla kelime hazneni genişletebilirsin...
3 yabancı dil bilen biri olarak ciddi yardıma ihtiyacı olanlar mesaj yazsın, anlatayım, yardımcı olayım.
Ben ingilizce öğretmenliği okuyan bir kız arkadaş yapmıştım. Aklını kullan hem bedava hem hep özel ders..
I'm an alien, I'm a legal alien
I'm a Turkishman in London
ALTYAZISIZ film, müzik, ingilizcesi ana dili olan ya da bir o kadar iyi bilen insanlarla konuşarak, ingilizce kitap okuyarak..
Okuyarak ve dinleyerek. Baska yolu yoktur.
ingilizce diziyi ingilizce alt yazılı izle.
Kursla olacağını zannetmiyorum. Ingiltereye veya amerikaya git orda yașa. En iyisi bu.
1- duolingo, çok faydalı bir site çünkü hırslandırıcı temalar mevcut. 2,voscreen, replikleri ve kalıpları efsane öğretiyo, aynı zamanda dizi izlemek faydalı olacaktır.
Sınav için çalışıyorsanız demet çakmak hocanın youtube videolarına mutlaka bakın. Bir yıl içinde 70 alma garantisi veriyor ve gerçekten 70 üstü alıyorsunuz. Tecrübe ile sabittir.
Duolingo'nun Almancası kullanışlıydı belli bir seviye için ama ingilizceyi çok bilmiyorum.
türkçe öğrenmek istemeyen yabancı bir sevgili edinin.
YouTube Demet Tuncer dinleyin. Hem eğlenin hem de öğrenin.