bugün

1sayfa çeviriden dünyanın hiç bir yerinde 50 bin tl kazanılamayacak meslektir. Make cake ile ömürleri geçer her geçen yıl korelirler. 2225 lira maaş 400 500 ek ders alır diğer branşlardan artisi özel sektörde çalışma imkanı çoktur. Tabi kendini geliştirmisse.
daha doğru düzgün türkçeye hakim olamayan çocuklara ingilizce öğretmeye çalışmaktır. deveye hendek atlatmak gibi bir şeydir. okullarda en zor branş ingilizce ile beraber matematiktir.
ayrıcalıklıdır. herkes sizden bir şeyler öğrenmeye çalışır. her an bir sözlük muamelesi görürsünüz.
ingilizce hocasının bana yavşadığını anlayınca olmak istediğimdir.
insancıklara gavur dilini öğreten bir günahkar olmaktır. gavurların dilini konuşup da dinler arası diyalog mu yapalım napalım?
Arapça gibi kutsal dil varken hıristiyan dinini yaymak için öğretilen dilin maşası olmaktır. Günah.
öncelikle sabır gerektiren iştir. kendi dilinize de çok hakim olmanız gerekmektedir.
ne kadar maaş alıyorlar bilemem şimdi dur bi 3 yıl geçsin mezun olayım, atanayım, söylerim. *
tercüman gerektiğinde "açılın ben ingilizce öğretmeniyim!" diye bağıran kişinin mesleği.
içinde bulunduğum meslek grubudur. ama çalışmıyorum, baba parası daha iyi 3 kuruş için çocuklara amelelik yapmaktan.
ille de kafayı bozmuş ve öğretmen olmak istemişseniz, seçeceğiniz en iyi branştır.

çünkü hayata bakışınız, yargılarınız tamamen farklı olabilir. kendinizi daha özgür hissedersiniz. dünyada herkesle iletişim kurabilme yeteneği paha biçilemez. ulan dil biliyorsunuz dil! hem de ingilizce. bundan güzel şey mi var?
Gereken şartlardan biri de hamile olmaktır.
dün gece rüyamda gördüğüm durum.
Botsuz ingilizce öğretmeni olmaz.
Tanıdıklarımın ortak noktası:
Sürekli ortama küçümseyici bakışlar atmak, çocuklara beyinsiz modunda davranmak, temiz ve titiz olup sınıflara oda spreyi ile gitmek, cool ve bakımlı olmak. Bir de küçük şeyleri bile sorun haline getirmek. Böyle yerdiğime bakmayın. Severim kendilerini. Dünya görüşleri yüksek insanlar. Bir dinci gibi tek dertleri kız erkek ayrı otursun tarzı şeyler değil ahaha.
hemen bir topuklu çizme alıp akabinde doğum iznine çıkmayı gerektirir.
Deri çizme.
En uyuz öğretmenlerin olduğu grup
ingilizceden soğudum işallah hepsi atılır.
ingilizce bilmemek ön şarttır. gudmorning, hav ar yu tudey, fayn tenks end yu.
Bir bok öğretemeyen bir öğretmen grubuna mensup olmaktır.
başa dönüp meslek seçecek olsam yine aynı işi seçerim.

dil öğretmeni olmanın getirdigi misyona, koca bi kültürün kapısı olmaya, başkalarında tekrarlayan dilin kaynağı olmaya değişebileceğim pek bi şey yok.

bir de bunların farkındalığıyla yirmi çocuk tarafından tapılıyor ve kendilerine tapıyorum. iyi ki ingilizce öğretmeniyim bence.
asıl mesleğim ama okulları sevemedim bir türlü. 4 sene okuduk boşuna.
Her an hamile olabilme yetisine sahip öğretmenlerdir.
-How are you teacher.
-fine thanks end you hocam.
Kadın olanlar genelde bakımlı, güzel ve vizyonludur erkekleri ukala ve kendini beğenmiş oluyor.
Fakülteden mezun olurken kadın öğretmenlere nissan micra hediye edilir.