bugün

görsel

görsel

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı dizi...

Yakında kanal d'de...

https://twitter.com/incit...tatus/1726562015525949690
Yılmaz Erdoğan'ı da hiç sevmem mk. Kesin bu diziyi de izlemem, evet..
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

Yılmaz Erdoğan'ın kadın katili rolünde oynayacağı, Hazar Ergüçlü'nün ise pavyonda çalışan bir konsomatrisi canlandıracağı drama dizisi...

2.tanitim geldi. ilginç dizi.

Merak ettim MK.

https://youtu.be/O9L8mY0uOb8?feature=shared
Şu yılmaz erdoğan lütfen şairlik kasmasın ya olmuyor yapmasın lütfen.
görsel

Afişi...
Kadro iyi umarım erken final yapan dizilerden olmaz.
Dilber her hafta 5 dakika pavyonda takılsa yeter millete.
Tutacak dizidir herkes ekran başında evde.
ilk bölümden hikâyeyi anladım hemencicik.

Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı edebiyat öğretmeni azem yüceDağ aslında katil değil. Karısını büyük ihtimalle kızı öldürdü. Azem'de suçu üstlendi. Hapse kızı yerine kendisi girdi ...

Azem hapiste yıllarca kalınca çocukları önce devlet eline sonra sağa sola dağıldı. Birisi pavyona düşmüş bellikine. Diğeri ise Allah'a emanet yaşıyor..

Pavyonda çalışan dilber büyük ihtimalle Azem'in kızı...

Azem hapisten çıkınca çocuklarını bulup ailesini tekrardan bir araya getirmeye çalışacak...
Tro o öğretmenlik yaptığı kız kızı çıkacak Dilber değil.

Yarak kürek konuşma.
Karton, öğretmenlik yaptığı evde hizmetçilik yapan kız çıkacak öğrencisi değil.

Yarak kürek konuşma.
Olum sen nerenden izledin MK.

Özel ders için gittiği evdeki kız odadan çıktıktan sonra adam kızin bağırış çağırışindan Kendi kızını hatirladi.

Adam 10 yıl sonra hapisten çıktıktan sonra kızı küçük olacak değil ya.

Dilber Azem'in kızı. Net.
Asıl sen nerenden izledin traveler?

Azem'in odasındayken Dilber, " doğup büyüdüğüm mahallede her türlü sapık, katil vardı" dedi.

Ayrıca, Azem'in dudağından öptü. Bir Türk dizisinde bir kızın babasını dudağından öpeceğini Zannetmiyorum.
Kızın anası ölü babası hapiste olunca devlet elinden sonra nereye düşecekti MK. Zengin Muhitine düşecek değil ya.

Kız bence bir şey hatırlamıyor. Zamanla hatırlayacaktir.

Aman neyse ne. Gerçek ortaya çıkar nasılsa...
azem'in karısı itihar etti de bunu gizlemek için suçu üstlendi, yoksa çocukları mı yaptı da onları korumak için ?
Aklımda deli sorular, portakallar ...
Kayıp çocukların dizide oynayan herhangi biri olduğunu düşünmüyorum.
ilerleyen bölümlerde çocuklarını bulduğunda farklı kişiler olarak çıkacağını tahmin ediyorum.
Dilber evin yok mu değince sanatçı, o da yok dedi. Millet evini arabasını satıp dilbere ev alma işine koyuldu. Dilber akıllı olsa hepsini yolar aslında.
ilk bölüm itibari ile eğer aynı şekilde devam ederse tutması ve bayağı bir yüksek izlenme alması muhtemel dizidir. dün akşam ilk bölümü izledim konusu gayet güzel. oyunculuklarda güzel. öyle sadece hazar ergüçlünün pavyon dansı var owww diye izlenecek bir dizi değil yani konusu falan gayet güzel.

yılmaz erdoğanın dingin bir rolde olması da güzel. yaşının verdiği olgunluğu türkçe/edebiyat öğretmeni olarak karşı tarafa güzel geçirmiş. azemin karısı muhtemelen öldürüldü ve suç azeme kaldı. o da hala sevgilim diye hitap ettiği ve çok sevdiği karısının öldürülmesinden kendisini sorumlu tutup hapse razı olmuş gibi. meşhur kaçak filmi vardır izleyenler bilir aynı senaryo harrison fordun başına da gelmiş o şans eseri hapishane yolunda araçtan kurtulmuş ve suçsuzluğunu ispat etmeye çalışmıştı. burada azer 10 sene veya üzeri bir süre hapis yatıp çıkıyor. muhtemelen çocukları ile beraber karısının katilini de arayacak gibi görünüyor. dilber de onun kızı değil sanki daha dizide henüz görünmeyen karakterler var. oğlunun kubilay aka nın canlandıracağı karakter olması muhtemel.
2.bölüm fragmanında başka bir gizem ortaya çıkıyor.

Rıza Kocaoğlu diziye girdi. Ve zengin evdeki hizmetçi kızla bir iş çeviriyorlar.
dizinin almanyadan doğrudan fon aldığını düşünüyorum. dw türkçenin türk kızları orospuluk yapsın haberlerini biliyorsunuz. (bilmiyorsanız ananızı da pavyonlara kaptırmanız muhtemel s.edin) dizinin yayınlanmasıyla kimin nerden geldiği belli olmayanlar pavyon kursları açtı. dediğim gibi almandan doğrudan fon yiyen bir proje dizisi. pkklı hazer ergüçlü, yılmaz erdoğan bunlar sağlam ayak değil.
Ne alaka MK.

Eskortluk yapan üniversite öğrencilerinide mi alamanya fonluyor? Yada ABD ingiltere felan mi.

Saçmalama ya.

Şu diziden bunu mu anladınız. Komiksiniz.

insan mecbur kaldığında her şeyi yapabilir. Kötü yola da düşebilir. iyi bir yere de gelebilir. Bunun fonlamayla falan alakası yok. Kişinin tercihi tamamen.
(bkz: inci taneleri)
ilk bölümü baya iyiydi de ikinci bölümü sarmıyor Kubilay aka kekosunu da sokmuşlar.
Bu kız sevgiye muhtaç.
O yüzden sevgi gördüğü zaman mala dönüp, çocuğa dönüyor.
Dilber kıvırdıkça ekran başındakilere osbir çektiren dizi.

Swh...