bugün

içinde bir tane bile tanım olmayan sözlük.

hatta sözlük bile denemez.
türkiyede ki en büyük güç. adamlar gündemi sallayabiliyor trollükleri ile.
orada da yazarım, öyle insanlar var ki, şaşırırsınız. adam çince biliyor. istersen çeviri bile yapıyor. nerde burda öyle yazar.
nedense ''sözlükte yazabilmeniz için nickinizi değiştirmeniz gerekiyor.'' şeklinde uyarı veren site.
çözümünü bilenler mesajla aydınlatırsa sevinirim.
2. nesil efsane hesabımın bulunduğu sözlük,
şimdilerde takılmıyorum çok bozdu, gerenk yok.
yeni tasarımin gereğinden fazla sert karşılandığı sözlük evet bende çok yadirgamistim ama incinin samimi halini (en azından önunculer gelene kadar) hiçbir yer vermiyor zaten uludağ tam cakma biyer çok yapay ekşiyi anlatmıyorum bile e itüyüde biliyorsunuz inci sözlük her zaman özlenir tabi uludagda çaylak ve silik yemenin tadı orda pek yoktur zaten uludagda eski tadını kaybetmiştir artık yavaş yavaş el etek çekilmelidir sözlüklerden bırakın yeni gelenler cirit atain kosustursunlar.
inci sözlük çocuk kreşiyse burayı bir daha düşün.
türkiye'nin en berbat ve gereksiz sözlüğüdür. açık ve net.
Çizgisini hiç bozmayan sözlük. O yüzden takip etmiyorum.
2. nesil olarak yazarlık yapmışlığım vardır. eski halinden eser yoktur, kreş gibidir.

ey gidi gececi tayfa...
sadece belaltı düşünen ergenusların zaptettiği sözlüktür efenim.
ergen yuvası olmuş, kokuşmuş sözlük. maalesef. eskisi gibi orijinal başlıklar açılmıyor. tartışmalar desen ıq yerlerde. lise bebesi muhabbetleri belki ortaokuldur. kim bilir. neyse.
Gönül bağladığım ama bırakmak zorunda olduğum sözlüktür.
gönül bağlayanların gtfo çekip dönmesi gereken sözlük.
küçükken oynadığımız tüftüf'ü, simgenin miş miş şarkısına single sanacak, yaşta olan çocukların oluşturduğu sözlük.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en boktan, en gereksiz, türkiye'deki ne kadar ergen gerizekalı varsa toplandıkları yer. format mormat hiçbir şey yok. ulan biraz amacınız olsun hıyarlar. biraz araştırın, öğrenin. hayatınıza bir şeyler katın. boş boş orda iki artı oy alacam diye boktan hikayeler anlatıp espriler yapacağınıza nasıl türkiye'ye faydalı olurum, neler yapabilirim? gayesinde olun. açık ve net.
(bkz: sözlük erkekleri allah belanızı versin)
(bkz: komşunun ayakkabısına boşalmak)
(bkz: iş yerinde içki içmek)
(bkz: penti de sütyenlere uzun uzun bakan adam)
(bkz: yaratığı varlığın kendisine inanmamasından korkmak)
(bkz: hayatımı siktin nazilli)
(bkz: en kötü ne kokar)
(bkz: allah ın görmezden geldiği olaylar)
(bkz: madem allah büyük neden göremiyoruz)
(bkz: beyler ben çok çıplağım)
(bkz: berberin dayamasına ses çıkarmayan erkeğin namusu)
(bkz: istediği zaman osurabilen insan)
(bkz: sıkıldıkça koltuk altını koklamak)
(bkz: intihar)
yazık, çok yazık... kafanız sadece bunlara mı çalışıyor.. bu sözlük sizin günlüğünüz mü? özeliniz mi? herkesin okuması için yazdıklarınıza bakın da utanın. daha hayatı yeni yeni tanımaya başlayan çocukların zihinlerini bulandırmaya, kafalarını böyle sapıklıklarla karıştırmaya ne hakkınız var?..
edit: ha inci ha uludağ anasını satıyım.
(bkz: yıl olmuş 2016 bakınız veremeyen var)
küfürlü sözlük. ananın amına koyayım diyorlar, orospu çocuğu, piç, amcık ağızlu gibi ağza alınmayacak küfürleri her enterede yazıyorlar. medeniyet yoksunu, kaba yazarların olduğu bi yer haline geldi iyica.
buradaki yazarların ciddi ciddi "uludağ dan daha kötü" sandıkları sözlük platformudur.

hani uzun zamandır girmedim ama emin olun buradan tek farkı,

orada sadece erkeğin abazanlarının olması,

burada ise erkek kız karışık.

hepsi bu.
Direk super-ego'dan gelen, herhangi bir dusunsel filtrelemeye ugramamis fikirler yumagi.
Çocuk bakım evidir.ilk 2 senesi güzeldi.sonra boku yedi.
sanılanın aksine hala kaliteli bir ortamdır.

Evet ergenlerin uğrek mekanı olmuş olabilir.
Fakat inci sözlükteki insanlar günlük hayatta çok karşılaştığımız kalitesiz ve samimiyetsiz insanlardan değillerdir. Orada berkecanlar ve selinsular yoktur. Kasıntı insanlar yoktur. insanlar tamamen kendi gerçek düşüncelerini ifade eder.
gerçek hayatta insanların saçma bulduğu yaratıcı düşüncesini orada paylaşır.

Kısacası inci sözlükteki genel kitle, gerçek hayattaki sosyal ilişkilerde aradığı samimiyeti bulamadığı için oradadır.
Bundan 3-4 sene öncesine kadar kahkahalar eşliğinde takıldığımız sözlük. Şu anki durumu malesef içler acısı. Yaş ortalaması 13 e kadar düşmüş durumda ve ne yazık ki yeni tasarımla birlikte popülarite yükselip kalite diplere çekildi. Yeni ergen oyuncağı diyebiliriz fakat okul döneminde gece geç saatlerde kaliteli başlıklara ve has tayfaya rastlamak bi nebze mümkündür. Serkan inciyi buradan şiddetle kınıyorum. Kendi çıkarları uğruna o güzel ortamı, yüzümüzü güldüren tek yeri, inci sözlüğü bu denli yıpratmak gerçekten acımasızca.
8 tane hesabımın silindigi sozluktur birdaha kayıt olursam serefsızım.
Kendini komik ve zeki sanan ergenlerin oluşturduğu grup. Sayıları çok falan olabilir normal bu durum beni şaşırtmıyor.