bugün

kötü ya da iyi herhangi bir sıfatla tanımlayamadığım müsveddelerdir. iyi olmuştur böyle bir sözlük gerekliydi kamnımca. eğlencelik, arada bakıp gülünmelik panciki bir tavşan falan...
(bkz: küfürle güldürmek)
Sözlüklerde yazar olamayanların, çaylak olarak kalmaya muhtaç kişilerin gideceği tek yer. Orada da yazarız diye geçiniyorlar, acıyoruz...

Hatta unutmadan ekleyeyim, şöyle bir entry görmüşlüğüm var;

hayatta her şeyimiz ters gidio bizim :((( onun için sürekli küfür ediyoruz :((( hiç bi zaman uludağ sözlükteki yazarlar gibi mükemmel insanlar olamıcazz :(((
(bassavci, 30.12.2009 23:45)

(bkz: yazık abisi küçük o daha)
(bkz: ya beni niye çağırdın sen)
öyle müsveddedir ki bunlar defalarca yazdıkları başka sözlüklerde "yaran inci entryleri, yaran inci ayarları" başlıklarına taşınıp haftanın en beğenilen entryleri arasında yer bulmuştur.
eleştiri yaparken dikkatli olmak gerekir. zira iyi sövüyor elemanlar. *
insanların içlerindeki hayvanı salıverdiği otlaktır.
öyle veya böyle eğleniyor lan adamlar. can sıkıntısına bire birdir kanımca.
sözlüklerin değerinin 2 hatta 3 katına çıkmasına neden olmuş yazarlardır. ve bir sürü klon sözlüğün ortaya çıkmasına neden olmuşlardır.

edit: ben iyi yaptılar afferim demedim ki...
inci sözlüğe hayatında girmemiş sadece aldığı duyumlarla konuşan yazar düşüncesidir. Git biraz uyu sabah okul var.
sigmund Freud a göre insan davranışlarını biilinçaltında şekillendiren iki temel dürtü vardır. Biri "saldırganlık" diğeri "cinsellik"
adamlar aslında freud un toplumsal kanıtları.. sosyolojik olarak incelenmeleri lazım. ki bunlar hem saldırgan hem de cinsel dürtülerini sonuna kadar yaşıyorlar. inci sözlük aslında hepimizde olan fakat toplumsal nedenlerden dolayı ortaya çıkaramadığımız davranışları sergiliyor..aferim.. böyle devam.
sonuna kadar "arkanızdayım" "sikerim"
hehe
(bkz: içimde inci var)
(bkz: inci akar)
(bkz: tamam)
inci sözlükte olmaları birşey değilde burda yazmasınlar.
ya da adam gibi yazsınlar.
politika, futbol dışında da muhabbeti olan adamlardır.

(bkz: beyler inci sözlük yazarıyım sorularınızı bekliyorum)
(bkz: inci sözlükteki insan müsveddeleri)