bugün

beni içten içe korkutan gerçek. korkumun sebebi, çocuklarımıza bir gelecek bırakamayacak oluşumuz. önce şehitlere, sonra patlamalara alıştırıldık. kamu düzenimiz yerle bir edildi. istediklerini alana kadar durmayacaklar belli. adam açık açık ya başkanlık ya kaos diyor. büyük resmi artık görmemiz lazım. patlamanın hemen ardından başkanlık konusunun açılmasını nasıl yorumluyoruz merak ediyorum. yani hala bunları körü körüne destekleyen varsa vicdanını, ruhunu, beynini bi yerlerde unutmuştur.

edit:imla.

edit 2: şu başlığı ve başlığı destekleyen entryleri beğenmeyen akpliler hakaret etmezse sevinirim. nesiniz olum siz ? fikir belirtirken size mi sorucaz aq. siz burda dilediğinizce at koşturuyorsunuz, şahsınıza hakaret ettik mi sizin ? hakareti bırakın da gözlerinizi bi açın görün artık ak göt ne kara göt ne.
türkiye coğrafi olarak daima biraz ırak biraz iran vs hepsinden.

artık kültürel yani zeka olarak da öyle.
akla amerikaya hiçbir zararı dokunmayan bir tane bile amerikalı öldürmemiş ırakın amerikanın 11eylül yalanıyla işgal edilmesini getirmiştir.
Siktir oradan, gerçekmiş. Aha bu yazarı da provakatif entry girsin diye yollamadılarsa ben de proopiomelanocortin degilim.

Ortalıgı karıstırmak ısteyenlere prim vermeyin amk.
en azından kaçmayız. o konuda benzemeyelim.
bok olmayız ırak suriye diyorum. adım adım gidiyoruz zaten olmaya. yakın tarihini araştır türkiye kutuplaştığında ne kadar da iç savaşa sürüklenmeye hazır bir halkın var görürsün. dün sağcı solcu ayağına bu ülkede birbirlerini öldürenler amerikalıydı zaten türk değildi amk.
şu kafadaki insanlara laf yetiştirmeye çalışıyoruz ya bizede yazıklar olsun.

görsel
daha çok komple orta doğu birleşmiş bize kayıyor gibi. gerçekten artık bir arabistan olduk diyebiliriz. yakında dışarıya çıkıp kafa kesip ardından hiçbir şey olmamış gibi kahvaltıya otururuz.