bugün

çok ince oldugunda itici yapmacık bir hal almasıdır.
Asyalı kızlardır. genelde böyle sesli kızları tatlı bulsalarda benim hoşuma gitmemektedir.

tiz sevmiyorum sözlük.
Telefonda konuşmak istemeyebilirler. (bkz: kendimden biliyorum)
Konuşunca çok tatlı olan kizlardir. Çok masum olurlar.
Siparis vermek istedikleri zaman "telefonu velinize verir misiniz" denilen insanlardir. Gamsiz hayat.
sesi soprano olan kızlardır. şarkı söyletmeyecekseniz lirik olmuş dramatik olmuş kolaratur olmuş pek bir önemi yoktur. ha sürekli yapşak yapşak konuşup şirin görünmeye çalışan biri de olabilir, siz seversiniz onları köftehorlar.
aşık eder...
Çığlık atmamaları halinde tatlıdırlar.
içine kedi kaçmış gibi mıy mıy konuşmamaları halinde sempatik olan kızlar.
1.60 boylu kızlardan sonra sözlük yazarlarının yeni takıntılarıdır. başımıza daha neler gelecek.
tisikkirlir *
sınıfınızda ince sese sahip bir kız varsa üzücüdür tahtaya kalkmasın bağırmasın istersiniz. mümkünse nefes almasın. onuda geçtim zaten sesi ince tatlı olmak için dahada inceltir ya onu kelimeler kifayetsiz kalır işte.
sesi ince olduğu için kullanmak istemez.. siz duymayın, dalga geçmeyin diye daha da inceltirler ama bu sefer söylediklerinden kendileri bile bişey anlamaz konuşmazlar insanlarla mecbur kalmadıkça en sonunda yalnız kalırlar ama çok güzel şarkı söylemelerine karşın bunu kimse bilmez, bilemez çünkü söylemesine izin verilmez.. kendimden biliyorum
Benimdir. Telefonda veya ses kayıtlarında sesim ince çıkıyor. Telefonla konuşmaktan nefret etme sebebimdir.
Reelde bilmem ama telefonda konusmak olumdur.
ortakulak iltihabına sebep olabilecek kızlardır.
Kafaniza taktiginiz seye bak. Koyver gitsin mk. Bu dert edilir mi, birakin sizi dinleyen dusunsun. Ah su kizlar, hic akil yok sizde...
Telefonda konuşmayı sevmediğim kızlardır.

Anlamıyorum çıkar ağzındaki baklayı diyesim var.
bazılarının sesi kulağa çok hoş geliyor. aşırı ince olmayan o ses tonuna sahip kadın sana hiç kötü bir şey söylemez kızarken bile sevimli olur gibi geliyor insana.
Ya ince ses tamam da bi de böyle tiz sesi olan hemcinslerim var lütfen fazla konuşmayın. Lütfen bak. Kafa kaldırmıyor bi yerden sonra.
gönül telimizi titretirler.
Ses halledilirde favorimiz ince belli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar