bugün

kendisini ve karısını ziyaret ettikten sonra da sıkıntı yok ama kayınpederini ziyaret ederse oy vermem diyecek arkadaşların çıkışı. Bırakın aq kendinizi kandırmayı. Adam tıpış tıpış gidip oy vereceğinizi biliyor.
hdp kitlesini eline almaya çalışırken kendi kitlesinden olacak haberi yok. bu adamların danışmanları falan yok mu anlamak mümkün değil. oturmayın şu teröristlerle aynı masaya artık.
oy vermemek için bahane arayan orospu çocuklarını göstermiştir.

siktir git sen oy verme zaten koduğumun çomarı.

sizin tatavanız yüzünden oylar bölünüyor, akp geliyor.
siz istiyorsunuzki ülkenin bir kısmı yine dışlansın.

adam herkese eşit davranacağım dedikçe algılarınızı kapatıyorsunuz.

gitsin ki güzel şeylerin temeli atılsın.

ne biçim insanlarsınız.
Insanların seçimlerine saygı duymakla, seçim haklarına saygı duymak arasındaki farkı anlayamayan öküzlerin böğürdüğü durum.

Bir insanın örneğin yobaz olma hakkı vardır. Buna saygı duyarım.Çünkü bu onun seçim hakkıdır ve .ike .ike saygı duymak zorundayım. Medeniyetin bir numaralı kuralıdır bu. Ama yobaza saygı duymam.

Bir insanın örneğin okumamış, cahil kalma hakkı vardır. Buna saygı duyarım.Çünkü bu onun seçim hakkıdır ve .ike .ike saygı duymak zorundayım. Medeniyetin bir numaralı kuralıdır bu. Ama cahile, okumamışa saygı duymam.

Aynı şekilde bir hdp lininde seçim hakkına saygı duyarım. Çünkü duymak zorundayım. Ama hiçbir zaman yaptığı seçimin, gittiği yolun doğru olduğunu düşünmem, bu yola saygı duymam...

Eğer iki şey arasındaki farkı anlayamıyorsanız, bu sizin öküzlüğünüzdür.
bu adam size ne yaptı?
Bunu hatırladınız mı biryerden ?

Bir Klasik akp li değilim ama... Ekolü.

Seçim gününe kadar siz zaten vermemek için bir bahane bulursunuz.

Adam herkese eşit davranacağım diyor.

Vermezseniz vermeyin orospu çocukları. Gidin cumhur ittifakına verin. Batalım . Ben kurtarırım kendimi. Bıktım artık.
Pkklıları haburda davul zurna eşliğinde karşılayan, megri megri AKP'ye oy verir bunu söyleyen.
Allah insanı ölmeden omurgasız bırakmasın. Bazılarının önce omurgası sonra bedeni ölüyor. Ne yazık.
rte teröristle aynı masaya oturdu yuuuh. e noldu şimdi?
pkk yı yoktan vareden akabe olduğu için

vatan haini akabeye asla oy atılamaz.
bir partilinin söylemi.

bunların alayı düzenbaz.

--spoiler--
evet şahsen ben koyu chpliyim ama hain demirtaş'ı ziyaret ederse ince benim için bitmiştir direk erdoğan'a atarım oyumu. sizler de öyle yapmalısınız.
--spoiler--

gülümse çekiyorum.

(bkz: çimende iftar açan cumhurbaşkanı adayı/#39620291)

koyu chp'li öylemi.

Edit: adamı ifşa ediyorum, adam bana kızıyor.
yok şunu yaparsa oy vermem , bunu yaparsa oy vermem diyenlerin oy tercihini bu kadar rahat değiştiriyorlarsa pek de bir şey beklemiyorum o suserlerden.

özellikle erdoğan'a vereceğim diyen susere şunu sormak isterim;
öcalan'nın barış mektubunu dinleyen dönemin hangi başbakanıydı?
ince'ye oy vermeyelim de, ne yapalım? pkk ile aynı masaya oturanlara mı kazandıralım? Davulla zurnayla Peşmergenin geçmesine fırsat verenlere mi kazandıralım? Terörist Barzani'yle el ele tutuşanlara mı kazandıralım? Bu arada dün açılım var diye terörist yalayanlar, bugün iyi parti'ye ve ince'ye oy verenleri hain ilan etmeye çalışıyorlar; Ama Manisa'da mhp'lilerin büyük çoğunluğu mhp'den istifa etti ve istifa etme sebeplerini sorduğumuzda da "habur rezaletini yapan, pkk'lılarla aynı masaya oturanla yan yana geldi, onun için oyum mhp'ye değil iyi parti'ye diyorlar. Ve çoğu ülkücü sosyal medyada şunu paylaşıyor:
görsel
Kısaca görünen o ki, mhp bu ittifak yüzünden büyük oy kaybetti.
siyasi görüşünüz ne olursa olsun, hangi partiye oy verirseniz verin ama asla bir siyasetçinin eşini, çocuğunu, anasını, babasını aşağılayacak, sapıklıklarınıza alet edecek kadar orrrrrrrospu çocuğu olmayın.

https://www.uludagsozluk.com/e/39620907/
Bakıyorum parali troller yine iş başında.

Megri megrileri, hendekleri, seyyar mahkemeleri, verilen şehitlerimizi vs... unutmadık daha.

Cahillik zor iş be...
chp nin yuksek kurul delegelerinin bölge bölge dagilimina bakrsaniz zaten chp nin ele geçirilmiş bir parti olduğunu görürsünüz.

sana oy moy yok ince.
demirtasi kim meclise soktu. yaverlerini davul ve zurna ile karsiladi?

lakin konu su türkiye de yasayan ve kimligi tasyan herkes. söz sahibi olmali. hicbir irk görmezden gelinemez. görmezden gelmek yok saymak en büyük düsmanligi tetikler.
(bkz: ince demirtaş a gitmezse oy vermekten vazgeçmek)
demirtaş neyse de oradan da komşularına geçerse kesin ben de vermem.
--spoiler--
evet şahsen ben koyu chpliyim ama hain demirtaş'ı ziyaret ederse ince benim için bitmiştir direk erdoğan'a atarım oyumu. sizler de öyle yapmalısınız.
--spoiler--

ak trol nüsfetteleri güya chp tabanına algı yaratacaklar.*
siz aldığınız parayı hakedemiyecek kadar beceriksizsiniz
bunların ağa babaları,canlı yayında silahları gömdükleri yeri söylemişti (belgrad ormanları). lan 'canlı' yayında bunu söyleyecek kadar geri zekalı birinden zarar gelirmi. en fazla kendini vurur. o da kazayla.
sizin en akıllınız bu.. gidin ötede oynayın.
hangi demirtaştan bahsedildigini anlayamadıgım başlıktır.

yav aslını zaten cezaevinde hem de ziyaret etti şimdi eşi başak demirtaşı ziyaret edecek o mu sorun hangisi anlayamadım.
Normal şartlarda vermem. Ama ince’yi bilen bilir. Bdp ve hdp’lileri mecliste nasıl gömdüğünü yerin dibine soktuğunu cümle alem bilir. CHP’li değilim eski MHP muhaliflerindenim eger ziyaret ederse ince’nin ziyareti oy devşirmeye yetecekse sineye cekerim. Çünkü ince’yi hepimiz biliyoruz. Pkk ile yan yana getirilmeye kalktığında meclisi yerinden oynattığını, Altan tan’a verdiği ayarları biliyoruz. O yüzden gonul rahatlığıyla oy veririm. Çünkü pkk konusunda en hassas olanların basında ince gelir ta en basında Kürt siyasal hareketinin karşında Akp’ye rağmen karşı durmuştur. Dolayısıyla içim rahat, pkk ile akp’den kat be kat daha şiddetli bir şekilde mücadele edebileceği iyi biliyorum.
Siyasetin nezaketten uzak olduğu bu dönemde gitmesin hiç bir sakınca yoktur.

Tabi domabahçe sarayında sayın ince ve kurmayları Atatürkün resminin önünde mutakabakat imzalamasaydı oyu mu akp vericektim.
ince, aponun resmini öpse, yine de ona oy verecek süzme salaklar var.
destek verdigim güruhtur.