bugün

Kesinlikle kalın bacak

görsel
ince bacaklı erkek tokatlar alır.
Tabi ki kalın ve adaleli bacak.
Cılız oğlanları anneleri bir de bıyıklı amcalar sevsin.
Kalın bacaklı erkek ve ince bacaklı iri götlü kadın diyorum.

Şöyle ürküttüğün kurbağaya değsin.

Vurunca ses gelsin amk.

Ent.
klarnet calan sarapci koala 6 nın güzel bacakları var.

üüfffff çok güzel.

kibrit bacaklılar defolsun dedirtiyor.

Tam omuza alınmalık.
Erkeklerin fiziki olarak maalesef ki uzun olmadığı sürece ince bacakmis kalın bacakmis fark etmediğini hepimiz biliyoruz arkadaşlar. Benim yine de her halükarda şişman olmayan kalın bacak tercihim. Erkeklere kalıplı olmak(yağlı değil kalıplı) yakışıyor. Yine de her vücut tipini uzun erkekler daha çok taşıyor ama zayıflık da uzunlara pek yakışmıyor bu da bir gerçek.
ince bacaklı erkekler kapatılsın.
Kesinlikle erkek kalın bacaklı olmalı.
görsel
Bacak konusu önemli bir konu. Uzun boylu birinin gövdesi uzun, bacak boyu kısaysa boyu uzunmuş gibi görünmez mesela. Çok ince bacak çubuk kraker, çok kalın bacak şişme adam gibi. Ne kassız ne çok kaslı olacak. Ve kılsız tüysüz olacak tabi.
ideal bacak profilini umarım anlatabilmişimdir.
Ben birkaç ay önce arkadaşıma birini gösterip dedim ki işte bacak dediğin...
Şaşırdı dedi kızım ideal bacak mı olur manyak mısın..

Dedim ki olmaz mı kadında da erkekte de bacak önemliahsh.
(bkz: #46843817)

Erkek adamı kılsız bacak bozar, ibne mibne derler izah edemeyiz. Kemer üstüm lazerli ama.
ince bacaklıdan paça olmaz.
ingilizce de "chicken legs" diye bir tabir var. ne kadar düzgün vücut olursa olsun bacaklar kürdansa taşak geçilmeye mahkumsunuz demek basitce. o yüzden "never skip the leg day"
benimkiler orta bacak galiba. çok ince de çok kalın da değil. marmaray'da bir adamın bacakları benden inceydi.
Kılsız bacağın alacağı versus.
önemli olan şekli. yağlı yağlı kalın bacakları napalım. kaslı, biçimli ve kalın bacaklar hoşa gider.
En iyi bacak seni en uzun yaşa kadar ayakta taşıyabilendir. Hep diyoruz önemli olan işlev.
Uzun olmadığı sürece ikisinin de güzel durmayacağı maalesef acı bir gerçek.