bugün

TOKi Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın açıklaması.

"kentsel dönüşüm işi için prosedürlerin yerine getirilmesi halinde, kaynağın mutlaka geleceğini belirterek, 'Bize inanın, bak samimi söylüyorum belki burada söylemem doğru değil ama inanın bize Allah gönderiyor parayı' dedi."

dolayısı ile sevgili sözlük, parası olmayan, yoksul olan, aç olan iyi bilsin ki, allah göndermiyor onlara parayı. allah kime göndereceğini bilir parayı tabi..

http://www.gercekgundem.com/?p=281834
(bkz: bizim paraları kimin aldığı belli oldu)
milyon insanın allahın yardımı ile ev sahibi olduğunu gösteriyor olabilir.
rte'nin aşırı dinci olmasının sebebi ortaya nihayet çıkmıştır.
allah inancı olan bir insanın işlerin güzelliğini allah'a yorduğunun kanıtı olan cümle. bence bundan daha normal bir şey yoktur.

(bkz: allah bereket versin)
(bkz: allah artırsın)
(bkz: hayrını gör)
vs. vs. vs. gibi bir şeyden ne farkı var? ama yoook, eğer kafa olarak gerici ve bağnaz bi insansanız bu cümle size şeriat gibi, laikliğin elden gitmesi gibi, hatta ''fakire hiç para gelmior:('' cümlesi gibi gelebilir. onun için (içnz: soda)
akp iktidarından sonra başını bağlayanın ve badem bıyık bırakanın zengin olup, geri kalanın giderek fakirleşmesinin sebebini açıklamaya çalışan badem bıyıklı açıklaması.
madenciler güzel öldüler diyebilen bir zihniyetin, ortaçağ kafasının göstergesi.
(bkz: bizler inandık siz de inanın)
(bkz: peki siz parayı nereye gönderiyorsunuz)
efendim nasrettin hoca bir gün zekat verecekmiş. almış parayı gitmiş köyün en zenginine vermiş. etrafındakiler "aman hocam" demişler, "parayı zengine değil, fakire verecektin!" hoca da "allah parayı ona vermiş, ben de allah'ın yaptığını örnek alıyorum, siz allah'tan iyi mi bileceksiniz?" demiş...
aslında "inanın bize gelişi bu daha aşağısı kurtarmıyor" diyecekken son anda kıvıran erdoğan bayraktar açıklaması.
(bkz: yaran gerçek zaytung haberleri)
valla billa ya, ekmek musaf çarpsın ki şeklinde devam edebilecek açıklamadır.
ummadığımız yerlerden kaynak buluyoruz demeye çalışan yurdum insanı söylemidir. haberi okuyunca anladığım bu. ama malzeme vermiş*
"allah'ım bu aralar bende epey sıkışığım benim hesaba da bir 500 ytl yatırsan yeter, hadi çok çok öpüyorum."

bu tarz duaları tavan yaptıracak süper cümle.
(bkz: yaran başlıklar)
birinin bu adama o paraların insanlardan alınan vergilerden geldiğini söylemesi lazım.
al şu 1 lirayı da allah'ı meşgul etme:
http://www.izlesene.com/v...llahi-mesgul-etme/1535481
parayı size allah göndermiyor, sizin allahınız para şeklinde cevaplanabilecek toki başkanı beyanatı.
(bkz: erdoğan bayraktar)
allahın yatay büyüme ile işleri büyütüp, vahiy göndermenin yanına, para çek senet hisse senedi tahvil de göndermeye başladığını anlatan beyan.
(bkz: nakit mi kredi kartı mı)
toki başkanına bak başbakanını al!
kişinin inandığı dini sorgulamasına sebep olan beyanattır.
akabinde "ayrıca rabbim albaratürk dedi.Gelen paraları orada tutuyoruz"*
'çıkın siz aradan, ben evin taksitlerini doğrudan allah'a öderim' demişti mizah dergilerinin birinde.

cuk oturuyor.
(bkz: bu zihniyete kafam girsin)
'allah yürü ya kulum dedi, yürürken yerde bulduklarımı topladım' diye devam ettirilesi cümle.