bugün

gelmeyeceğini bile bile beklemektir.
enrique'nin beni sevmesidir.

kusura bakmasın ama ben ona bakmam.

çirkin latin.
mesafelerin olmasıdır.
kaybedilen birine duyulan aşktır.

hiçbirşey onu geri getirmeyecektir. imkansızlık insanı onunla hayallerde yaşamaya yöneltir. öyle ki kişi başka türlü nefes alamaz. bu yüzden hayal dünyasında kaçışı seçer.
dilimize ecnebi filmlerinden geçmiştir. bir yanılsamadır. kafa karıştırır.
Aşk'sa imkansız değildir.
Romeo vs. Juliet.
arabesk aslında.

https://www.youtube.com/watch?v=vAdis2WbLEM
Aşkın en güzel ama en acıtan hali. Ve keşke karşıma hiç çıkmasaydı diyeceğimiz zamanlar.
insanın ciğerini yaralar...
görsel
görsel
insanların kendi kendini sınırlamasından başka bir şey değildir. yeter ki isteyin. aksi halde zaten adına aşk demeyin. kavuşamazsan adı aşk olur diyen ağır melankoliklere itibar etmeyin.
görsel imkansız aşk.
kedimle yaşadığımdır,çok seviyorum şerefsizi.yalnızım galiba sözlük.
"ilk karşımda gördüğüm ana lanet olsun " dedirtir.
Beraberken değerini bilmeyip türlü saçmalıklar yaparak onu kaybettikten sonra değerini anlamaktır. tabi bu değil aslında imkansızlık. geri kazanmak için bütün yanlışlarınızı düzeltip, her hatanızın farkına varıp tabiri caizse dünyanın mükemmel erkeği haline gelip karşısına çıkınca ''ben seni unuttum, seni artık sevmiyorum'' cevabını almaktır. Oysa sadece 2 ay geçmişti son 'seni seviyorum' diyişinin üzerinden.
başlangıçta platonik aşk olabilir. sonra zamanla öğretir imkansız aşk olduğunu.
Kişiler değişse de yıllardır kanatmaya devam eden.
bir tarafın isteyip, diğer tarafın görmediği, anlamak istemediği ve "yokmuşsun" gibi saymasıyla aşkın önüne imkansız kelimesini koyması ile oluşur. imkansız aşk: insanların " olmaması "için istediği aşk şeklidir.
Bir tarafın diğeri tarafı istememesidir. isteyen taraf için zor günler beklemektedir.

isteyen taraf hep bir umut görür bu aşk için, her küçük olaydan bir anlam çıkarır fakat nafile. istenen taraf istendiğini anladıkça daha çok naza gelecektir. Sonuç olarak imkansızdır.

Aşk kavuşamayınca aşk değil midir zaten?
Karşı taraftan beklentilerin tavan yaptığı, en ufak eksikliğin bile hoş görülmediği şu zamanda çoğu aşk imkansızdır.
eğer imkansız olan kişinin bundan haberi yoksa, seven insanın adını dahi bilmiyorsa aşkların en zorudur.

vazgeçmek çok zor ama ben vazgeçebildiysem herkes vazgeçebilir diye düşünüyorum. çünkü hayalimdeki mükemmel insanın karakteri onun vücudunda can buluyordu ve o çok saçma bir hareketle bana karaktersiz olduğunu gösterdi. sonra da aman koy götüne rahvan gitsin..
Kafa yorulmaması gereken önümüzdeki maçlara bakacağız dediğimiz bir olaydır.
imkansız aşk yoktur. imkan dahilinde bulunan aşk vardır.
(bkz: aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz)
güncel Önemli Başlıklar