bugün

türk ateistlerdir efenim bunlar....yaşadıkları yetmiyormuş gibi bide benimle aynı haklara sahip olduklarını iddaa ederler...olacak şey mi, benim ecdadım cepheden cepheye bir elinde silah diğer elinde kuranla koşusturup ülkeyi düşman işgalinden kurtarsın, sen çık bu kanla bezenmiş aziz topraklara cenabet ayaklarınla bastığın yetmiyormuş gibi bir de kahraman ecdadımıza hakaret et ve manevi değerlerimizi alaya al....

"bastığın yerleri toprak diyerek geçme,tanı!!
düşün altında binlerce kefensiz yatanı,
sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı,
verme dünyaları alsan da bu cenne vatanı."

ben ne söylüyorum ki zaten mehmet akif yıllar önce olayı özetlemiş...

sen şehit oğlusun ulan, dinsizlikte neymiş...
o imana hakaret etmemeleri, küçük düşürücü sözler söylememeleri gereken ateistlerdir. yüzsüzlüğün alemi yok. ayıp.
Imanla kazanılmıs ama ıman pazarlayanlar tarafından satılıp, sefası surulen ulkede yasayan ınsanlarız bız!
imanla kazandık, gene iman maskesi altında kaybediyoruz. YÖK'ün yolsuzluklarını araştıracağız demek yerine güvenlik aÇıklarını kapatacağız dediler. Kul hakkı yemek bayağı normal hale geldi bunlar iÇin. Şşşt lan öküz, öptüm.
yıl olmuş 2013 böyle saçma tartışmalar yapmaya çalışan insanlar var.
türkiye'dekiler imanla falan kazanılmamış ülkede yaşayanlar değillerdir. rusya doğu anadolu'yu garantiye almasaydı görürdüm ben istiklali.
hiç mi sormuyorsunuz kardeşim nasıl bu kadar ballıyız?
eger bahsedilen yunan savasi ise pek imam gucu ile degil.
ilk olarak allahsiz komunislerin silah ve altin yardimlari ,
ikinici olarak cephede bile rakisindan vazgecmeyen , ankarada ise fikriye ile surekli agani managi yapan ataturkun organize ve liderlik vasiflari

ucuncu olarak ise cephede verilen zayiyatlardan daha fazla adami asan istiklal mahkemleri ve zorla halki cepheye surmekle kazanilmis bir savasdir.

bu ulke imamla kazanilmis olsa idi seriatla yonetilirdik ,isvicre medeni kanunlari ile degil.
(bkz: din sömürüsü yapılan ülkede yaşayan ateistler)
imanla hiçbir şey kazanılmamıştır efendim. Esasında kazandıran, Freud'un tüm ayrıntılarıyla ortaya koyduğu psikolojik şartlanma sürecidir. Kaldı ki kazansalardı imanla Irak, Afganistan, Pakistan kazanırdı; ne yazık ki uçakların bıraktığı bombaları havada durduran bir imana henüz söz konusu coğrafyada rastlanamamıştır.

Bütün bunların yanında, kendimizin seçemediği ırkımız, ten rengimiz, kısmi olarak inancımız ya da inançsızlığımız gibi şeylerle övünmek de ayrı bir andavallıktır, ayıptır, yapacağımız bilimle, felsefeyle, edebiyatla, sanatla övünelimdir.
onlarda bu ulkeyi kurtaranlarin (kazananlar degil) torunlaridirlar. bu ulkenin her yerinde yasamak en dogal haklaridir.
imanla kazanılmamış hatta mason washington ve arkadaşları tarafından şeytani ritüellere uygun olarak kurulan abd de yaşayan müslüman kadar yaşam hakkı olan ateisttir.

yavrum işiniz gücünüz yok mu saçma sapan şeylerle uğraşıyorsunuz. size ''leküm dinukum ve liye din'' i öğretmediler mi?

sizin hıyarlıklarınız yüzünden millet dinden soğudu lan!
türk ateistlerdir bunlar....siktirin gidin ulan ülkemizden, cenabet gavurlar, ülkede best bereket bırakmadınız...
gene dindar, faşist, veled-i zinalar kaplamış sözlüğü. redhack buraya uğrasa da milliyetçi ve muhafazakarların girmemesini sağlasa.
ülkeyi cephede silahla çarpışarak belkide alnından vurularak değilde namaz kılınarak kazanıldığını sananları ortaya dökmüş ateisttir.
o imanla kazanan dedelerine torun olmayı haketmeyenlerdir.
imansızların icatları olan bilgisayar ve interneti kendi çıkarları için kullanan müslümanlardan bi farklarını göremediğim insanlar. evet bu başlığı açan da insan, ateist de insan.
o zaman elektriği de siz kullanmayın, nitekim ateist icadıdır.
bir elinde kuran...
gerisini okumadım bile. dikkate almayın densiz hıyarı.
sana cevabım şudur:
Anayasamızın 24. maddesinde “Kimse ibadete, dini ayin ve törenlere katılmaya, dini inanç ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; dini inanç ve kanaatlerinden dolayı kınanamaz ve suçlanamaz” denilmiştir.
Senin Ataların özgür bir ülke için savaştı dini için değil.
(bkz: zekayla kazanılmış ülkede yaşayan beyinsizler)
V. Yerleşme ve seyahat hürriyeti
MADDE 23- Herkes, yerleşme ve seyahat hürriyetine sahiptir.
Yerleşme hürriyeti, suç işlenmesini önlemek, sosyal ve ekonomik gelişmeyi sağlamak, sağlıklı ve düzenli kentleşmeyi gerçekleştirmek ve kamu mallarını korumak;
Seyahat hürriyeti, suç soruşturma ve kovuşturması sebebiyle ve suç işlenmesini önlemek;
Amaçlarıyla kanunla sınırlanabilir.
(Değişik: 3/10/2001-4709/8 md.; Değişik: 12/9/2010-5982/3 md.) Vatandaşın yurt dışına çıkma hürriyeti, ancak suç soruşturması veya kovuşturması sebebiyle hâkim kararına bağlı olarak sınırlanabilir.
Vatandaş sınır dışı edilemez ve yurda girme hakkından yoksun bırakılamaz.

Ateistlik sayılmamış ama.
özveriyle, çalışmakla, savaşmakla ve kanla kazanılmış ülkedir. imanla ilgisi yoktur.
zira iman; allah ve kul arasında bir olgudur. böyle yobazlığa taraftar toplamak için kullanmak günahtır kanımca.
türk ateistlerdir, utanmazlar bir de çıkar ecdadıma küfrederler, bir insan imansız olmaya görsün ne derede iğrençleşebileceğini görüyorsunuz, bu hayasızların içinde bulunduğu durum budur...

ama cehennem kuduruyor bunlar için, elbette hesap günü gelecektir....

"allah o zalimleri hakkıyla bilendir..."
bilim, sanat ve kültürel anlamda katkısı daha çok olan, en azından topluma karşı durabilme cesareti olan insanlardır.
bunu bir ''iman'' lı olarak söylüyorum.
türk ateistlerdir. yüzsüzdürler...
Daha tanri'nin nasil var oldugunu bileeyenler icin yuzsuz ateistlerdir.
Tanri kadim, tanri ulu vs. Geciniz bunlari lutfen.
Ayrica bu ulke imanla falan kazanilmadi. Oyle olsa ulu peygamberin! Mujdeleyicisi oldugu istanbul asla isgale ugramazdi.
güncel Önemli Başlıklar