bugün

hayatlarının hatasını yaptılar.
bizimla deyilsiniz ulan. hangi akıl vicdan ile mülteci savunması yapabiliyorsunuz amk.
bundan sonra yolumuz tanju özcan ve erkan baştır.
imamoğlu'na verdiğim oy için ilk defa sevindim. kendisine çizgisini bozmaması dileklerimi iletiyorum.
Kaynak beklenen hadise.
Ümit Özdağ ve ayyıldız hareketi'ne oy verme kararımı netleştiren durum. Akp ve MHP ile Birlikte CHP ve iyi parti de bu sığınmacı boku yüzünden eriyecek.

Milletin canına tak etti artık!
Hangi aklı selim kişi "falanca kökenli kişilere 10 kat daha pahalı elektrik ve su satcaz" diyen birine destek olur ki. Bazı sınırlar vardır, Tanju Özcan bu sınırı aştı. Mansur ve Ekrem de bu yüzden gayet de düzgün bi duruş sergiliyor.

Mülteciler dönsün farklı bu denli ayrımcılık farklı.
imamoğlu ikinci Tayyip ne de olsa. Yavaş için aynı şeyi söyleyemem.
Kendileri bilir. Çok sevdikleri mültecilerden oy istesinler o zaman. Milletin çığlığına kulağını tıkayana oy moy yok!
pembe gözlükleri ile popülizme oynama amacı ile aslında halkın en kuvvetli isteğine kulak tıkamışlardır.

cumhurbaşkanı adayım tanju özcan'dır bu saatten sonra!
Tanju Reis parti kur oy verelim boşver diğerlerini şerefsiz Suriyeliler en son bu ülkeden sürükleye sürükleye atacaz onları.
Mansur adım adım cumhurbaşkanlığına yürüyor.
Tengir lütfen sen mansur başkana muhalif ol.
Sen bu işlerden hiç anlamıyorsun.
Mansur başkan makul sakin adam
Ümit özdağ tanju gibi gereksiz şovmen değil.
Arkadaşlar suçlu mülteciler değil.
Suçlu onları ülkeye dolduran tayyip erdoğan ve akp zihniyeti.
Mültecilerden nefret etmeyi pompalamak akp nin günahlarını örtmesin.
Ülkeyi son beş senedir bu yalandan muhalif ulusalcılarla akp ortak yönetiyor.
Mhp iktidar ortağı gık demiyor.
Biz intikamımızı mültecilerden alacağız.
Yok ya.
Benim derdim bu ülkeyi bu hale getirenlerle.
Bu ülke de 20 senedir muhalifçilik oynayıp bir siki beceremeyenlerle.
Artık yeter.
Mansur da ekrem de tayyip erdoğanı sandığa gömen 2 kahraman.ikisininde kredisi çoktur.
Aklın yoluda budur.
Ya aklın yolundan gideriz.
Akp seçim kaybeder.
Ya da şov yapmaya devam edin.
Akp çocukları yemeye semirmeye devam eder.
Siyaset ciddi bir iştir. Az ciddi olalım arkadaşlar.
bir aptallık başka bir aptallık ile örtülmez.
Mansur Yavaş'ın açıklaması nerede? bulamıyorum.
Arkadaşlar yerel yönetim ne demektir? O bölgede yaşayan insanların kendi görüşündeki lideri belediye başkanı yapması onun tarafından yönetilmek istemesidir.

Gidin bolu halkına sorun ne istiyor? Bolu halkı istemiyorsa başkalarına sik yemek düşer. Yerel yönetim kavramını hala kavrayamadık amk.

Verecekse tepkiyi bolu halkı onu seçen insanlar versin,bolu halkı ses çıkarmıyorsa size noluyor.
Suriler vatandaslik alip oy atacaklar.
Hersey 3 5 oy icinmi lan yoksa.
Tanju ozcan bu yaptiklarindan geri adim atmaz ama insallah partisi harcamaz onu.
(bkz: mültecileri istemiyoruz).
Tanju'ya hak verecekken ters cevabı şaşırttı valla...
yapılması gerekeni yapmışlar.
eko'nun açıklaması gene "ayranın dökülmesin popom öpülmesin." tarzı orta bir açıklamaydı, mansur'un açıklamayı bulamadım.
en fecisi soyer'indi. "mültecilerle yaşamayı hazmetmeliyiz." de ne demek oluyor? anlamadım bu adam izmir'i kayıp mı etmek istiyor? tam akp ağzı ile konuşmuş ya.
Tanju bey adamdır, yapılması gerekeni yapmıştır. helal olsundur.
CHP'de embesilliği bırakıp bu adamın arkasında durmalıdır, salak salak haşlamamalıdır.