bugün

kadın muhtemelen reşittir, çünkü nüfus kağıdında 11 yaşında olmakla ; nüfus kağıdında 11 yaşında olmak aynı değildir. ha ortada ir hayvanlık öyle ya da böyle vardır. o tartışılmazdır.
ben de bir doğulu olarak, "nüfusa kayılı yaşı" tabirine fena takılıyor ve doğuda bu tür doğum belgesi çıkarma aksaklıklarının bolca yaşandığını bizzat babamdan biliyorum. kendisi 40 doğumlu olmasına rağmen nüfusunda 47 yazıyor, amcamın oğlu ise 22 yaşında olmasına rağmen nüfusta 8 yaşında görünüyor. resme baktığımda mevzuu kızımızın 11 yaşında bir çocuğa göre baya yapılı olduğunu görüyorum. velhasıl; eğer kızımız 18 yaş ve üzeriyse ve 11 rakamı nüfus cüzdanında yazılan bir yanlıştan ibaretse, 18 yaş ve üstü şehir kızlarının bir kısmının yaşadığı gayrımeşruluktansa, imam nikahı diye dile dolanan dini nikahın var olması çok daha şerefli buluyorum. ama eğer gerçekten kızın yaşı 11 ise, yaşanan bir çarpıklık daha gün yüzüne çıkmış oluyor. ama benim ricam, twitter hesabı olan bu haber kaynağına baskı yapılıp kızın gerçek yaşının açıklanmasında ısrarcı olmak. aslında haberin provakasyon amaçlı olduğu, başlığından belli ama yine de körü körüne bu denli yorumları tasvip etmiyorum.

tanım: provakasyon olması için dua ettiğim, aksi takdirde daha neyin ne olduğunu anlamayacak yaşta bir kızcağızın yaşadığı dramı bildiren haber. ( Dram dedim ama kıza sormak lazım aslında.)
Şimdi gidip 11 yaşındaki kıza nikah kıyan imamı tutup siksen sen suclusun.
sonra şeriat isterük diye bağırırlar tabi. yobaz dinci dışında bunu yapacak adam nerdeyse yoktur.
not: hazırım 3-2-1 eksiiiii
babası tarafından satılmış kürt kızıdır.

alan da mudurnulu, muhtemelen türk.

ta amınıza koyayım alayınızın.
(bkz: türkiye gerçekleri)
(bkz: sapıklara yardım ve yataklık eden imamlar)
o kızı evlendiren kızın ailesi, o kızı kendine eş diyen alan sapık, o sapığın yaptığına onay veren imam, hangisi suçlu?

bence bu olayı bile hoşgörenler-umursamayanlar "bana ne" diyenler suçludur.

bence bu toplumda bu tip olaylar olurken kendi pisliğini başka pislikle örtmeye çalışanlar suçludur.

bence bu durumu resmi olarak yapanlar suçludur.
Allah katında bı sıkıntı yoktur sanılmaktadır.sızın ben zıhnıyetınızın , yorumunuzun , o nıkahı kıyan ımamın , o kızı veren aılenın , kızı alan aılenın yanına koyayım.
bir tecavüzcü tarafından hamile bırakılmış kızdır. kızın evlenmesine izin verenler de öz kızının vajinasını pazarlayan şerefsizlerdir.

şeriat'a karşı biri de olsam hepsinin idamla cezalandırılması taraftarıyım.
atıcaksın kodese, alıcaksın odunu, canı çıkana kadar sopalayacaksın şerefsizi.
(ailenin de allah cezasını versin).
bolu hastanesine kocası tarafından getirilen ve 11 yaşında olmasına rağmen hamile olan ancak rahimi buna müsait olmadığı için doğuramayan kız çocuğudur..

Yani televizyonda izlerken nefesim tutuldu.. Böyle bir şey bir Batı ülkesinde olsa, ne içişleri Bakanı kalır, ne Sağlık, ne Adalet.. Hükümet sallanır..

Bizde medyanın bile umurunda değil..

Yahu, pedofili, yani çocuklara yönelik cinsel eylem, dünyanın en ağır suçu.. Uluslararası suç. Pedofiller dünyanın her yerinde izlenir ve en ağır cezalara çarptırılırlar. Cezalarını çekip çıksalar bile izlenmekten kurtulamazlar.. Mesela, çocukların sokakta oldukları Hallowen gecelerini, kayıtlı pedofiller karakollarda gözetim altında geçirmek zorundadırlar..

Oysa bizdeki duruma bakar mısınız?..

11 yaşında bir kız.. Karnı burnunda Bolu Hastanesine getiriliyor. Yanında bir adam.. Muayene.. Kız 8 aylık hamile.. O yaşta rahim hamilelik için hazır değil. Hem kızın, hem karnındaki bebeğin hayatı tehlikede.. Yatması gerektiğine karar veriyor doktorlar..
Kızı getiren adam "Bu benim karım. Kalmasına izin vermiyorum" diyor.. Ne hastanenin doktorları, ne güvenlik görevlileri "Hayır.. Sen bu çocuğun kocası olamazsın.. Çünkü o yaşta evlenmek yasak. Çocuk burda kalacak. Sen şimdi savcılığa gidip hesap vereceksin" demiyorlar..

Güya kendilerini sorumluluktan kurtaracak bir imza alıyor ve adamın 8 aylık hamile ve hayati tehlike içinde çocuğu alıp gitmesine izin veriyorlar..
Yuh onlara.. Yuh onların ettiği Hipokrat yeminine.. Yuh onların insanlıklarına, vicdanlarına..

Bu ülkede yasaları korumakla görevli güvenlikçilere de yuh!..
Ama işin boyutu o kadar değil.. Olay yerel değil..
Bu rezillik ülkeyi dört bir yandan sarmış..
Ayrıntıları ertesi sabah öğrendim..
Olay, utanç verici bir töre.. Bir aileden bir adam, başka aileden bir kızı kaçırır, ya da başlıksız satın alırsa, bunun karşılığı o aileye bir kız verir. Alış veriş böylece tamamlanır..

Filmleri yapılan bu iğrenç töre yüzünden her yıl binlerce çocuk yaşta genç kızın hayatı kararır. Okuldan alınır bir aileye bedava hizmetçi ve seks kölesi olarak gönderilirler.. Yasal nikah mümkün olmadığından kılıf "imam nikahı" adı altında hazırlanır..

70 yaşında adam 11 yaşında çocuğu imam nikahı ile alır, mesela..
Bunu bu ülkede herkes bilir.. En başta Feminist (Sevsinler) yazarlar bilir.. Bakın bakalım defterlerine, Berdel adı altındaki bu pedofili suçu, bu çocuk satışı ile mücadele için kaç satır kalem oynatmışlar?.

içişleri Bakanı bilir.. Adalet Bakanı bilir..

Hadi birisi "Bilmem.. ilk defa duyuyorum" desin.. Hadi desin..
Ama bu son olay artık tuz biber ekti..
Yahu adam, ırzına geçtiği çocuğu devletin hastanesine getiriyor. Suç orada tespit ediliyor.. Ama, çocuğun ve karnındaki bebeğin yaşamı tehlikede iken, o Devlet Hastanesi "imam nikahlı karım" diyen adama, çocuğu sessiz sedasız teslim ediyor..
Demokrasi.. Liberalizm.. Askeri vesayetin sona ermesi..

Cart kaba kağıt..

Çocukların ırzına geçilmesinin serbest olduğu ülke, faşist olsa ne olur, komünist olsa ne yazar?.

11 yaşında bir çocuğun hayatının kayması kimsenin umurunda değil..
içişleri Bakanı yerinde duruyor.. Adalet Bakanı yerinde duruyor.. Sağlık Bakanı yerinde duruyor.. Aile Bakanı yerinde duruyor..

O korkunç töre ve ona izin veren "imam nikahı" adlı komedi yerinde duruyor..
Sonra Avrupa Birliği bizi niye istemiyor?.
O hayatı kayan çocuğun hesabını verecek bir tek siyasal otorite, bir tek bürokrat yok mu?..

Böyle gelmiş, böyle mi gidecek?..
yahu sanırım nüfus kağıdında öyle yazıyormuş net bilgi alamadım çocuğun hastanede ki görüntüleri flu olduğundan resimden de bişi anlaşılmıyor.

bilirsiniz bizim basınımız bu tip durumlar da vurun abalıya yapmayı pek sever yani hakikaten 11 yaşındaysa kız çok iğrenç insalık dışı bir durum hakikaten ama o kız 22 yaşında da olabilir aslında beklerim basından ben bunu insan hayatını en ufak yerlerine bile takmadan reyting adına adam bile keser insanoğlu zira.
türkiyede havalar sıcak ya o yüzden 9 yaşında 18 yasnda gibi oluyor.yersen
(bkz: dindar nesil)
Türkiye gerçeği diyenleri modernizmin beşiği ingiltere ve ABD ye davet ediyorum. Hele ki ingiltere Avrupa da en erken hamilelik yaşına sahip ülkedir. Yani küçük yaşta hamileliği bahane edip islama saldırmak saçmalıktır.
olayın daha sonra tekzip edildiğini bilmeyenlerin dini duygulara bu güzel günde hakaret etme çabasıdır.
ona bakarsak iranda muta nikahı yasallaştı ama dinde yasak bu aslında dini alet edenler dinin parçası değil düşmanıdır.
lan sizin zihniyetinizi sikeyim ben. bak mübarek akşam sinirlerim hopladı.. lan bu tepki kime? kıza mı? kocasına mı? babasına mı? lan gerizekalı mısınız siz? 11 yaşındaki kız hamile kalır mı lan?

yahu fuhuş normal geliyor da imam nikahı niye abes geliyor? o haberi yapan adam oradaki "nüfus kaydına göre" ibaresini kaldırsa ya? kızın nüfusa geç kaydolduğu bal gibi ortada. babasının cahilliği işte. lan bu kız 30 yaşına kadar mı bekliycek babasının angutluğu yüzünden. yuva sahibi olmayacak mı? gayet basit bir durum. kız evlenme yaşına biyolojik olarak gelmiş ve evlenmiş. babasının vaktiyle yaptığı yanlış gün yüzüne çıkmış. ulan ne çok seviyosunuz felaket tellallığı yapmayı be.. her boka cahil zihniyet her boka yobaz zihniyet bilmem ne... zihniyetinize sıçayım sizin.
şakirtizm'in yaşatacağı nesildir bu kızlar. eskiden garip halk adetleriydi azaldı bitti fakat amcık şakirtlerin abuk ideolojileri neticesinde yeniden canlanmaktadır bu tarz olaylar.
11 yaşındaki kızın zorla evlendirilip* , hamile kalmasının doğal olduğunu başka ülkelerde de var savunan ülkede sıradışı olmayan durumdur. 11 yaşında regl olup,hamile kalması da genetiği bozuk gıdalar yediğimizin kanıtıdır.
inançların suyunu çıkarmaktır.
inancının gereğini ve gerçeğini yaşayan zavallı kızdır.
özünde insandır ama yaşamaya zorlandığı hayat insanlık dışıdır.
çok ahlaklı, muhafazakar ülkede olan olaydır.

(bkz: türkiye nin din devletine doğru gidişi)
oyuncak bebeklerinin yanina gercegini koyar.en cok onu sever hep onla oynar digerlerinin pabucunu dama atar cok kirilir diger bebekler bu duruma.
Bu kafayla gidersek yakında örnekleri artacaktır.

11 yaşında olabilir, ama evlenmek istiyordu denilecek.