bugün

hayatında hiç küfür etmemiş kişilere yardım amaçlı verilen tavsiyelerdir.

kapa gözünü, bas küfürü!
hiç bir tavsiyeyi dikkate almayın, koyverin gitsin zira küfretmek doğallıktır. *
bu zamana kadar küfür etmediyseniz niye yaşadınız ki zaten amına koyim? inasnı rahatlatıyor,küfür edin,ettirin.
doğuş'u örnek alın.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1287955941.swf
hiç etme.
7. tavsiyeye uy!
ne kadar içinden gelse de ne kadar yapabilme isteğiyle yanıp tutuşsan da amk deme bir bayansan...
sinkaf diyerek başlayın. * *
hiç başlamayın.
içinizden geldiği gibi salın gitsin. ama annem gibi eşşek köpeğin çocuğu gibi bi örnekle başlamayın. *
dayak atabilecek kişilere ve kutsal değerlere küfretmeyin. gerisi sorun değil basın kalayı.
ilk başta müthiş bir özgüvenle cümleye başlayıp sonra "ne diyorum ben ya?" şeklinde düşüncelere dalıp ses tonunuzu düşürmeyin. Başladıysanız bitirin şu işi.
"Kendi anne babanıza sövmeyin." BU tavsiye Hz. MUhammed'dendir. Sözün açılımı şöyledir:
Resûlullah Efendimiz bir gün:
«Bir adamın, ana ve babasına sövmesi, büyük günahlardandır» buyurmuştu.
Ashap:
«Ey Allah'ın Resulü! Bir adam anne ve babasına sövebilir mi?» dediler.
Efendimiz:
«Evet, o bir adamın babasına söver de, o da, onun babasına söver. Anasına söver de, o da, onun anasına söver» buyurmuşlardır .
kibar bir şekilde de küfür edebilirsiniz.

Ozan Güven'den küfür dersleri
http://www.youtube.com/watch?v=50Ejr4GZCiI
önce derin bir nefes al, ardından başla küfür etmeye, nefesin bitmeden de kaçmaya başla koşarken lazım olur.
cem yılmaz ın bir gösterisi sırasında dediği gibi küfür öğrenir öğrenmez "Baba ben küfür öğrendim" diyip ilk küfrü babanıza etmeyin.
*Mina koyimla baslamayin. sonra soruyorlar, kimin *mina koyuyorsun diye. cevap veremiyorsun. hem ilk defa kufretmissin hem de boyle bir soru gelince...
direk anasına danasına küfretmeyin. önce bir amına koyun. önce bi küfür sonrası etkileri özümseyin, vücutta ki etkilerini gözlemleyin. sonra heyecanınız geçtikçe ilerleyen dönemlerde kişinin anasına da küfredebilirsiniz.
aptal, salak, manyakla hakaretlere başlayın sonra cirkinlesin.

Not: anaya küfür olmaz.
sakin olun, içinizden 10 a kadar sayın, ve vazgeçin.

küfür iyi bir şey değil.

etmeyin ettirmeyin...

bak kamu spotu gibi konuşuyorum sırf etkili olsun diye.

yapmayın bunu.
çok mecbur kalırsanız "ipini dikeyim " gibi küfürümsü şeyler söyleyip sakinleşin.
ağız dolusu edin.

orrrrrrrrospuuuuu çocuğuuuuu...

bak bak şu ahenge bak.

(bkz: boşluğa sövmek ruhun yelpazesidir)