bugün

yazarlara yöneltilen operasyon geçirme yaşı sorusudur.
olm 29 felandım ben burun ameliyatı olduğumda.
(bkz: hayırlı forumlar)
35 yaşımda oldum.
beni benden alan, kondramalizipatella ameliyatı.
gençlerbirliği' nin doktoru ameliyat etmişti.
12 apandist samatya SSK ve ben.
Doğar doğmaz. 16 kilo doğmuşum babam hemen sünnet ettirmiş 3 kiloya düşmüşüm.
26 yaşında.
Henüz olmadım 6 ay sonra üst çene darlığından olucam.
yüzümü boydan boya cam kesmişti iz kalmaması için dikiş attırmayıp 5 yaşımda estetik ameliyatı olmuştum.
henüz 11 yaşındayken ankarada ameliyat olmuştum.

sebebi ise milyonda bir görülen damak yarikliligina bağlı konuşmama bozukluğu.
(milyonda bir ama geldi beni buldu aminyum)...
27 çizdiler beni Nebahat.
5 buçuk yaşında. ocak 2005'te genizeti ve mayıs 2005'te apandisit.

girdi düzeltildi.
12 yaşında.
Yakın zamanda kalbimden ameliyat oldum, fakat neşter kullanılmayan bir ameliyat.
3 yaşında olmuşum, pek hatırlamam. bu yıl başka bi yerden yine oldum. mezbahane gibi bi yere girdim. şuraya uzan dediler. uzandıktan sonra. damar yolundan bir iğne yaptılar. şimdi narkoz veriyoruz dediler. 10 dan geriye doğru say dedier. 10 - 9 - 8... 8 den sonrasını hatırlamıyorum. uyandığımda odadaydım.
17 yaşında burun ameliyatı oldum.
hiç olmadım. manyak sağlıklı bir hatunum şükür. hastaneye bile gitmedim hiç.
7 yaşımda. "Brekial plexus" desem anlar mısınız?

t: 1.sınıfa 1 yıl geç başlamama neden olmuş ameliyatın sorusu.
7 yaşında sünnet oldum, sayılıyorsa.
20. 1 ay önce oldum. O değil doktora ben zor uyurum dedim dkdkdk. Ve sonra.. sonrası karanlık.
sünneti zaten veteriner yaptı amk . şaka gibi. 12 yaşında ameliyat oldum. böbrek yetmezliği sebebi ile.
5 apandist.
Sana ne. Sana ne..
16 yaşımda diş kisti ameliyatı geçirdim.
5
'göze iğne ile girmemiz gerekiyor' demişti bir doktor. iğne diyince çığlık çığlığa ağladığımı hatırlıyorum koridorun ortasında. sonra çok sevimli, yuvarlak gözlüklü, yakışıklı bir asistan* abi ''tamam sana iğne yapmayacağız ama bu bardağı bitirmen gerekiyor'' diyip beyaz plastik bir bardakla vişne suyu vermişti. sonra kocaman yuvarlak beyaz bir ışığın altına yatırıldığımı hatırlıyorum. sonrası derin bir uyku. uyandığımda evdeydim.
Ben olmadım ama 17 yaşında sexio, 18 yaşında sayısız Bronkoskopi ve 19 yaşımda bypass ve aort kapak ameliyatına girdim. 19 yaşında port takımına girdim.
Hastaneye hasta olarak gelmek çok zor bir şey. insanı psikolojik ve maddi açıdan aşırı yıpratan ve yoran bir şey.
Allah tüm hastalara acil şifalar versin.
güncel Önemli Başlıklar