bugün

halkı sikecek bireylere altın değerinde verilen tavsiyelerdir.
ilk başta sikmekten korkmayın, bugün sikilen yarın unutan bir halk var karşınızda.
bol bol dini propaganda yapın ama cuma namazına bile gitmeyin.
yurttaşının üzerine ateş açmayı ihmal etmeyin.
kabadayı olun, bağımsız mahkemelere, hukuka takılmayın, sizin karşınızda onlar kim oluyor.
halkın en güvendiği kurumların şerefiyle oynayın.
sizi sikiyorlardı kurtardım bana dua edin tarzı bol cümleler söyleyin gerisi gelir su akar yatağını yatak akar gemilerini bulur.
dinlerini sömürün. daha etkilisini bulamazsınız.
kalabalıkta namaza durun. herkes bir görsün gerisi kolay.
Chp lilerin çoktan almış olduğu tavsiyelerdir.
Din'i alet edin mümkün olduğunca allahın adını ağzınızdan düşürmeyin.

Ülkemizin çoğunluğu kominist olsa che guevera tişörtüyle miting yapın diycektim ama bunla idare ediverin.

Edit: kominist yazmışım amk tüm suçlusu koministimam. Taktı dilimize şu kelimeyi gavur.
kanırtarak sikin, bağıranı bağlayın yine sikin, zaten çoğu ses etmez dibine kadar sikin, baktınız sikmeye takatiniz kalmadı giderken kazık sokun öyle gidin.
izmir halkının tavsiyeleridir. (biz hep sikiyoruz demeye getirmek)
Rte ile kanka olmanız yeterli.
sağlam sikin. bağımlılık yapar götünüzden ayrılmazlar.
her sikişte üzerine bir şeyler koyup sikmek lazım. ayrıca istikrarda çok önemli. sürekli sikeceksin halk boş kalmaya gelmez zira..
10 kere felan hacca gidin gerisi doğaçlama gelir.
allah din barış açılım pensilvanya anahtar kelimeler unutmayın. bir de siz bilirsin unutmayın, biğğz biliriz diyerek sık sık tekrar edin.
iki üç savaşta başarılı olup bunu iyice reklam edebilirseniz ve ardınızda yahudiler varsa yüzlerce yıl kafa sikebilirsiniz.
(bkz: kulaklarını da)

(kulaklarından tuttuğum gibi geçmişini siker atarım)
halkı sikerken vazelin kullanın vazelin niyetine evlere makarna gönderin küçük kutulardaki kolonyalardan mendil dağıtın bunlar beleş mezar bulsa girecek insanların çoğunlukta olduğu ülkemizdeki insanların daha iyi domalmalarına olanak sağlayacaktır.