bugün

psikolojik sorunu olan insandır.bugün başıma geldi.ilk bulusmamız eve geldim.aşkı oldum.nedir bu ya.bu kadar basit mi insanlar için herşey.
uzun süredir platonik takılıyorsa demesi normaldir.

yok ilk defa görüşüldüğünde telaffuz ediyorsa ilginçtir. samimi bulmamak gerekir.
genelde yadırgansada samimilik göstergesi ve ilişkilerde gecerli bir cümledir. olmaz olmaz denmemeli ilk görüşte aşk vardır.
geçmişe dair güzel anılarınız yoksa fazla zaman harcamamalıdır.sahtedir efendim.yarın için karım-koçam tabirlerine hazırlıklı olunması gerekir.*
Siz giderken o dönüyordur muhakkak.
sizi kafalamak için söylenmiş olma ihtimali kuvvetlidir. eğer uzun süredir karşılıklı birşeyler hissedilmemiş veya yeni başlanmışsa, ilk buluşmanın hemen ardından karşı tarafın terk edilmesi kaçınılmazdır..
ilk günden elini de veren insandır. * * *
(bkz: hele otur bi soluklan yeğenim)
-tebrikler nur topu gibi bir kızınız oldu.
(aşkım aşkım aşkımmm)
+ama bu aşkım diyo? olmaz böyle geri koyun.
ilişkinin içine etmiştir

(bkz: karıcım da der bu)
Sevgi sözcüklerini çok kolay yıpratabiliyoruz be sözlük. ilk günden askım deyip bi hafta sonra kavga gürültü, hakaret dolu bi ayrılık çok olagan geliyor artık.
paranormal insandır. ilk görüşte aşka inanır. dünya için ufak, tokat yiyen yanakları için büyük bir adımdır.
vıcık vıcıktır. bunu söyleyen hele bir erkekse dahada iticidir, uyarılması lazımdır.
hatun kişi ise usta sevişgendir.
çok gevşek insan da olabilir.
şöyle bir durum var bir de ; aylarca peşinden koşmuştur aşıktır en sonunda beraber olmaya başlamıştır içinde ki duyguları ilk günden göstermeye başlamıştır.tamamen masumdur.
duruma göre değişir yani.
ilk günde çok kişiye aşkım demiş olan insandır.
aşk kavramının amına koyulmasına neden olan insandır.
toy iken bende söylemiştim. hoş şimdi usta olduk sanki de neyse.
seks koleksiyonuna yenisini katmak için acil davranan insandır.
samimiyetsizliğin ve yüzeyselliğin dibine vurmuş insandır. bugün sana aşkım der yarın gider başkasına sevgilim der bu tipler. boş kalmamak için sürekli arayış içindedirler, sevgilisiz olduklarına neredeyse hiç rastlanmaz.
gereksizdir. hoş, aslında güzel olan bu kelimeyi artık öyle sıradan bir hale getirdiğimiz için aradan aylar,yıllar geçse de pek bir gerekliliği yoktur gözümde o ayrı. öpyrm aşkm.
cansel benimle cikarmisin?
-ayyy evettt askiiiooom.
ilk günlerin insanı olabilir.
aşkım kelimesinin anlamsızlaştırılmasıyla, bu hareketin de anlamsızlaşması söz konusudur.

hiç düşündünüz mü o ilk gün için ne kadar beklemiş o insan? herkes, tanıştığının ilk 15 dakikasında sevgili oluyor diye bir kaide yok ki.

hiç size aşkım dediğinde kalbinizi eriten biri olmamış belli. burda sayıp sövüp de günü gelince o kelime için tutuşursunuz. demedi demeyin.
acilen sexe ihtiyacı vardır.