bugün

Bence aşk ilk görüşte olur. Daha sonra zamanla pekişir daha çok seversin veya sevgini kaybedersin değişir.
sövdüğüm kişiye sonradan aşık olma durumum oldu. Milletin dönüp kıçıyla bile bakmayacağı tipsizlere de ilk görüşte aşık oldum.ikisi de mümkün. Enerji diye dalga geçiyoruz ama bu gerçekten enerji meselesi.
Aşk çok boktan olmasına rağmen yine üzülerek söylüyorum ki zamanla olur.
aşık olmak diye bir 'şey' var. Zaman diye bir kavram kalmıyor dünyada öyle bir 'şey' olunca .
ilk görüşte mi yoksa birkaç kez gördükten sonra mı aşık olunur bilmem ama bence insan farketmeden aşık olur, hani fikret kızılok da diyor ya farketmeden senin olmuşum diye.
ilk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa etrafında biraz dolanıyım mı?
asla aşık olamaz bedenim sınırları içerisinde yaşayan bu ruh.
Kesin bilgi zamanla. ilk görüşte beğendiklerimin hepsi fos çıktı. Bomboş adamlardı zaten sevgili de olmadım. Ama biri vardı ki tanıştığımda bu kim bebe dedim, 1,5 yıl hayatımın aşkı oldu.
78. görüşte olanı makbuldür.
ilk goruste cok hoslandigim olsada aşk olmadi hiç.zamanla asik olma noktasina nasil geldigimi animsayamama huyu mevcut bende.bi de unutamiyorum. oh miss veee melankoli...
ilk görüşte vurulursun. oradaki enerjiyi hissediyor insan. zamanla aşka dönüşür. bağımlılık yapar. onu görmediğinde kendini eksik hissedersin. Eğer aranızda doğru düzgün bir iletişim yoksa da zamanla da unutursun.
ilk hissedişte.
Hissedersiniz tutulursunuz. Zamanla alışılır, ilk görüşte etkilenilir.
ilk görüşte aşk, ilerleyen zamanlarda sevgi olur. Aşk birden oluşabilen bir şey ama sevgi tanıdıkça, saygıyla birleşip büyüyen bir şey.
ikisinde de olunmaz, en azından bende olmuyor ne hikmetse.
ilk görüş tutuşturan kıvılcımdır. alev sonradan gelir.
Yakıșıklı/güzel birisi ilk goruste begenirse ilk goruste ask olur ancak pek duzgun olmayan birisi begenirse o bir abazadır, sapıktır evet.
ilk görüşte aşk diye bir şey yok. Bu sadece bir garip çekimdir. insan zamanla sever, zamanla aşık olur. Tıpkı zamanla nefret ettiği gibi.
ilk görüşte sadece tipini beğenirsin o aşk olmaz. Duygularını ilk görüşte anlayamazsın onu tanımadan aşık olamazsın. Aşık olduğunu sanarsın. Zamanla pekişir her şey. Anlayamazsın.
Kesin zamanla aşık olurum. Çünkü şuan olduğum ahvalin açıklaması mümkün değildir.arz ederim.
15 -20 yaş arası ilk görüşte.
Sonra zamanla. .
15 -20 yaş arası ilk görüşte.
Sonra zamanla. .
Ilk goruste cakışmak istiyorsan aşiksindir gerisi hikaye.
Zamanla aşık olunduğunu düşünenlerdenim. Nedeni şu ki; ilk bakıştı dış görünüşten etkilenilir tamam bunda sorun yok. Ancak tanışma sonrası sizin asla kabul etmeyeceğiniz huyları olduğunda ya da prensipleriniz dışı herhangi bir huyu ya da davranışı veyahut konuşması olsa soğuyorsunuz ve bence bu aşk değil. Tanıdıkça her beğendiğiniz haline aşık olursunuz. ilk bakış etkilenmedir. Zamanla yerini ya nötrler , ya nefrete bırakır ya da bir aşkı başlatır.
aşk diye bir şey yoktur. hele ilk görüşte aşk saçmalığın daniskasıdır. aşk dediğiniz şey cinsel yönelimlere ve dış görünüşe dayanır. gerisi yalandır.
Ilk görüşte aşk vardır.aşık olduğunu anlamasan bile içindeki kıpırtıyı farkedersin.sonrasinda birbirinizi tanıma imkânınız varsa arkadaşlık olur ve sadece bir fiziksel beğeniden ibaret değildir artık yaşadığın şey. O insanı tanıdıkça kendine yakın hissetmeye başlarsın.sonrasında daha fazla tanımak istersin,sevgili olursunuz.bütün bunlar aşkın evreleri olabilir ya da olmayabilir.sonucta aşk tanımlanamayan çok güzel bir şey.