bugün

günümüzde yapılması çok zor olan ve yapana da şaşırılan durumdur*.iki yönden şaşırabilirsin 1. de ne güzel hayatında hiç aşk acısı çekmeyecek ne kadar az görülen bir durum dersin.2.sinde ise salak yandı inşallah sonradan gözü açılmaz da pişman olmaz dersin..
evlendikten sonra erkek açılır,dünyada başka kadınlarında olduğunu anlar.aldatmalar falan..*
açılan cola sesiyle orgazm olma pozisyonundaki şahsın, gaflet içindeki durumunun hayata yansımış şeklidir.
(bkz: yok öyle bişi)
one-shot-kill.
(bkz: zoru başarmak)
acabaların hayatınızdan eksik olmayacağı bir evlenme şeklidir ama çok seviyorsanız o acabalar hiç de umrunuzda olmaz.
ilk flörtle evlenmek zor zanaattır. her ilki onunla yaşadığınız hissi verir. bu his doğru da olabilir. ama ilerde maymun gözünü açarsa ilk flört falan dinlemez
eskiden isabetli bir karar olan,bunu gerceklestirenlerin 40 yil sonra bile mutlu mesut gecindikleri gorulen ve fakat son yillarda erken ayrilmalarin nedenlerinden biri olarak goruluyor ilk flortle evlenmek.sanirim bu her iki tarafin da iliskide dominant olmak istemesi ve artik oyle yesilcam filmlerindeki gibi saf asklarin kalmamasiyla dogru orantili.ne olursa olsun karsi taraftan ona guvenebileceginiz sinyalini aldiysaniz problem yok rahat rahat gidiniz evleniniz efendim.ben genede soyle bitireyim denemeden almayiniz!
genelde evde kalmış kadıların yapacakları şey.
akillara acaba daha iyisi var mıdır sorusunu getirecegini dusundugum eski devir davranisi.
+ leyla benimle çıkar mısın?
- evet
+ sonra da evleniriz
- tamam kocacım
ilk flörtünü 30 yaşlarında yaşayan biri için normal olan davranış.
(bkz: hiç flörtü olmadan evlenmek)
(bkz: seninle evleneceğim için flört ediyorum)
bulduk bari kaçırmayalım psikolojisinin ürünü olan davranıştır.
ilk flörtle değil de ilk aşkla evlenilmesi durumunda tadından yenmeyecek durumdur. ama ne yazık ki ilk aşk lise yıllarında olduğundan ve o zamanlarda aşkın ne olduğu henüz anlaşılamamış olduğundan pek gerçekleşmez. 9 yıl bi kızı seven bi insan tanımıştım, ama ne yazık ki o bile kavuşamadı sevdiğine. (bkz: platonik sevmek cok uzarsa mallıktır)
erkek ve bayan aşısından 2 şekilde ele alınması gerekn konudur.zira bir bayan için en büyük şans ve mutluluk iken,bir erkeğin ilk flörtü ile evlebilme ihimali oldukça düşüktür.
genellikle doktorlar tarafından tercih edilen evlilik türüdür. yanlıştır. çünkü kişiler birbirini adam gibi tanımadan çocuk pırtlar. sonra ayrılırlar ve çocuk ortaya kalır.
hayatında çok sevgilisi olmamış bulduğunda ise ben bu fırsatı kacırmayayım diyenlerin yaptığı eylemdir.