bugün

meyve suyuyla karıştırıp için.*
içtikten sonra bol su için.
bardağa bir yudumda içebileceğiniz kadar vodka koyun, tek içişte bardaktakini bitirin. o bardaktan sonra şişeyi kafanıza dikip fondip yapın.
çirkin kadın olduğunu sakın unutmayın!
en azından bir kere sprite ile deneyin.
içmeyin. onun yerine tekila ya da adam gibi viski için.
ay bundan bir b.k olmuyor ki diye yedi sekiz shot devirmeyin sonucu alkol koması olabilir.
vişne suyuyla karıştırın yanında cips çerez gibi ağzınızdaki tadı silecek kırıntılar kullanın.

öküz gibi abanmayın, kusmaktan geberirsiniz.

ilk defa içeceğiniz için redbull, kola, gazozla karıştırma gibi fantezilere girmeyin.
alkolde sınırınızı bilmiyorsanız ipin ucunu kaçırmadan için, yoksa kendinizi tuhaf danslar yaparken bulabilirsiniz.
evde için kendinizi dışarda rezil etmenize gerek yok provadan sonra nerde içerseniz için.
first rule: hızlı içmeyin.
second rule: sek içmeyin.
The third and final rule: bundan asla kimseye bahsetmeyin.

(bkz: fight club)
yeşil, acı limonla için.
tatlı geldiği için çarpmayacağını düşünmeyin. şerbet içmiyorsunuz. siker atar ruhunuz duymaz.
muhtemelen sek içmeniz mümkün olmayacaktır. o yüzden zevkinize göre bir meyve suyuyla karıştırılabilir. asıl nokta ne ile içileceği değil, nasıl içileceğidir. zaten ilk kez içtiğiniz için şurda durun desem de duramayacaksınız, illa ki amı götü dağıtacaksınız, fakat bunun etkilerini en aza indirmek açısından uygulaması çok kolay bir yöntem var. alkol vücutta dehidrasyon yarattığı için ertesi gün genelde baş ağrısı yapar. bu yüzden içtiğiniz votka kadar da su içerseniz hangover yaşamama ihtimalinizi iyice artırmış olursunuz.
sek için yavaş yavaş için sek içmeye alışırsanız her türlü içkiyi rahatlıkla içebilirsiniz rakıyı bile sek içmeye kalkmıştım da yok yemiyor ondan sonra yaptıgınız vodka enerji ve vodka vişne o kadar yumuşak gelicek ki rahat rahat içebiliceksiniz.
vişne suyuyla karıştırıp için ve içine kesinlike buz atın.
ağzınızla için.
içmeyin. içki bütün kötülüklerin anası. valla bak.
mideniz hassassa içmeyin illa içecekseniz de midenizi minimum yoracak bir şeyle için.

ha bir de kafası sonradan gelir. içtiğiniz an etki beklemeyin.
içmeyin. günah la. hem ben içki içip de sapıtmayanını görmedim rezil etmeyin kendinizi.
red bull la harika gider öyle deneyin.
sek için en baba yiğidiniz 4 bardakta yıkılmazsa bende birşey bilmiyorum.
enerji içeceğinin oranı göz kararı beşte bir kadar yapın yoksa pek hoş olmayan şeyler başınıza gelebilme ihtimali var.
sözlükçülerin ilk defa vodka içecek insanlara vereceği tavsiyelerdir.

kimseyi dinlemeyin için. bokunu çıkarmayın diyeceğim ama yerine göre onu da yapın. eğer güveniyorsanız kendinize enerji içeceği de katın. hatta fazla varsa bende geleyim beraber içelim.
tercih edilecek markalar:
geliri yüksekler için, absolut, smirnoff ve ikameleri,
bengiller için: lithuanian vodka, istanblue, borzoiiii, tekel 67 ve ikameleri salık verilir, alana.

nitekim çok çok büyütülecek bir içki olmadığı kanaatindeyim. hülasa her hafta içtiğimden söylemekteyim. sinek osuruğu denecek şekilde bir sarhoşluğu vardır. uçar gider bir kaç saate, deneyimle sabittir.
shot atın.
yollayın gitsin.
fındıklı için. gerçi bende bir iki kere yolladım fındıklıyı ama iyidi yani.
(bkz: evde denemeyin) (bkz: çocuklardan uzak tutun) (bkz: dikkat çocuk yapabilir)