bugün

buluşma ayarlama nerde olduğunu öğren git yanına çıkar onu ordan gelirse senindir.
çevreci kızdır. doğaya katkısı azımsanamazdır. bol bol ağaç dikerek katkıda bulunur. kimbilir kaç tane...
sözlük yazarlarını birçok entryden mahrum bırakan kızdır. *
1 değil 1000. Buluşma konuşması da olsa sana hiç gelmeyecek kızdır.
oturdugun eve cok yakin bir yerde bulusma ayarlanmak suretiyle zarari minimize etmenin mumkun oldugu durumdur.
evde halı yıkamak zorunda kalmış olabilir.
kendini naza çeken kızdır.
amaaan en iyisini yapmış biz gittikte ne oldu ?
ikinci buluşmayada gelmicektir.
Canımı çooook yakan kız.
Sopa isteyen kızdır, ama odun olanından değil..
dolayısıyla buluşma falan gerçekleşmemiştir. ilk buluşma demek anlamsız.
naz yapıyodur.yardırın dahada zorlayın.şaka lan şaka zorlamayın.zorladıkça boku çıkar kendi haline bırakın.
bu tavsiyeyi kimseden alamazsınız dostlarım, mesaj atın. adı her neyse işte. "zehra; kusuruma bakma, gelemedim. ben senden hoşlanmıyormuşum. beni affet, yolun açık olsun."

ilk buluşmaya gelmediyse, sizin de gelip gelmediğinizi bilemeyecek olan kızdır.
gelmeyeni mi iyi yoksa son anda iptal edeni mi iyi bilemedim şimdi. iyi mi?
bir sebebi yoksa korkak kızdır. hem kendisinden hem de er kişisinden emin değildir.
ilk buluşmanın önemini idrak edememiş olan kızdır. buluşacağı erkeğe randevu vermiş olmasına rağmen randevuya gelmemiş hatta ve hatta gelmeyeceğini haber bile vermemiş, erkeği gereksiz yere bekletmiş ve bundAn büyük bir haz duymuş olan kızdır.
normal bir kızdır. erkek kişisi bu durumu içinde abartmış ve kafasında bunu bir buluşma olarak tasvir etmiş olabilir. sözlük anlamıyla buluşma olması için haliyle iki kişi gerekmektedir.
trol kız olabilir.
şu şiir bunu iyi özetler:
Ben birini sevmiyordum,
O da beni sevmiyordu.
Bir gün bir yerde randevulaştık.
Ben gitmedim,
O da gelmedi.
ikinci buluşmaya gelebilir. o zaman zaten ilk buluşma o olur.
Devamsızlıktan kalma tehlikesi olan kızdır. Uzak durun!
acaba başıma bir iş gelir mi diye korkmuş veya aman demiştir.
senden hoşlanmayan begenmeyen kaşardır.
senin ne mal olduğunu anlamış kızdır.