bugün

Öyle bir kızın olmadığına delalet eder.
vurduruyordur...
Ellerinizde çiçekler ışığı kesik kesik aydınlatan direğin yanında sap gibi kalmanıza sebebiyet verebilir. Birde su birikintisinin yanında iseniz kesin araba üstünüze su sıçratır şahtı şahbaz olursunuz. Acıdır.
en hayırlı kızdır. ilk buluşmanın nikah salonunda yapılmasını doğru buluyordur.
ilişikliğin kesilmesi gereken kızdır.ewed
Gene buluşmaya gidince, gelirse taş atarım kaçarım. Dönerim tekrar Sonra başına yumurta atıp oh oh deyip giderim.
Eğer gerçekten gelme sebebi mühim değilse o kızdan vazgecin beyler size gercekten deger verecek kişilere yönelin.
adetlidir.
Bu genellikle connected2me isimli siteden tanışılıp anlaşılan kızların yaptığıdır, güvenmeyiniz.

Bir arkadaşım vardı kendisi ordu'da yaşıyordu istanbul'un i'sini bilmez. Habire bu sitede tanıştığı erkekleri istanbul'da bir yerlere çağırıp (internetten rastgele bir kafe ismi belirliyor) bekliyorum diyordu,millet de saf gibi gidip bunu arıyordu oralarda.
Erkek versiyonu yani ilk buluşmaya gelmeyende (unutan) var. Ki o benim. iyikide unutmuşum dediğim oluyor.
uludağ sözlük'teki ilk buluşmaya giden kızların nelerle geldiğini görüp vazgeçmiştir. *
ikinci buluşmaya da gelmezse vazgeçilmesi gereken kızdır.
ilk buluşma değildir.
ilk buluşma bir sonraki buluşmaya ertelenmiştir.
Kezodur çünkü kezoluk bunu gerektirir.
Birde abim salmadi diye yalan kasar.
Ben bunun erkek versiyonuyum. Gelme dedim şehir dışından geldi inat etti ben de inat ettim buluşmadım. Çünkü eziğin tekiyim.
saygısızlıktır. buluşmak istemiyorsan baştan açık açık söylersin. valla bekletilmeyi hiç sevmem bir de -cinsiyet ayırt etmeden- hiç gelmezse o kişiye olan tüm saygım ve güvenim biter. nefret, kin bile beslemem.
Bir daha da gelmeyecek kızdır.
biz daha o evreye gelemedik. millet neleri düşünüyor vay arkadaş.
bi parkta üç saat oturmuştum. ey gidi gençlik. *
Bir Ilk bulusmaya gelmeyip sosyal medya hesaplarindan ve telefondan aramalarinizi engelleyen kiz degildir.
ilk buluşmaya gelip uzaktan bakıp giden kız da olabilir.
Heyecan yapmış olabilir. Belki 2. Buluşmaya gelir ama tabi ilk buluşma olmayınca öbürü ikinci sayılır mı bilemedim şimdi.
herhangi bir olağan dışı durum yoksa, baştan kaybetmiştir. bir daha aranıp sorulmaz, yüzüne bile bakılmaz süründürülür.
sözlükte ilk buluşmaya şunla bunla gelen kız gibi başlıklardan daralıp gelmeyen kızdır.