bugün

uzun bir hesap ödeme maratonuna başlamaktır. ilk buluşma erkek centilmen davranayım der ve bir hataya düşer. neye centilmen davranıyorsun arkadaşım ? karşındaki saf kan türk kızı. başkasının ayağında ugg bot görür, gider ertesi gün onu aldırır babasına. başkasının elinde bilmem ne marka cep telefonu görür, gider aldırır babasına gene. sonra babasının parası kalmaz, çıkar taksim meydanına protesto yapar maaş bana yetmiyor diye. aldığın bütün maaşı para göz kızına yatırırsan tabi yetmez. sende benim işimi yapmak yerine çıkar iş saatinde protestoya katılır beni ayar edersin aç gözlü kızın yüzünden.

ilk buluşma da hesabı ödersiniz. ikinci buluşma gelir, tam hesap gelmişken kız ''ben bir lavaboya gideyim'' der. gene hesap size kalır. sonra türkcell bir kampanya çıkartır, gençtürkcell'lilere menü kampanyası. 1 menü alana 1'i bedava. yarra yediğinizin göstergesidir bu kampanya. artık o 1 menüyü sürekli siz alacaksınız mc'e gittiğinizde. eğer sinema biletine aynı kampanya olursa, o sinema biletinin parası hep sizin cebinizden çıkacak. herkes benim kadar uyanık değil tabi. bir kızı parasal yönden nasıl etkileyeceğini bilmez. sen daha bir kızı parasal yönden etkileyemiyorsan, o kızı yatağa kolay kolay atamazsın zaten. yatağa atmadıktan sonra da yatırdığın 500 600 lira para girer bir tarafına.
(bkz: bir dahakine sen ödersin)
Buluşma olayının abdestidir.
olması gerekendir.*
yapılmasa son buluşma olacaktır.
cool harekettir, doğru yolun habercisidir. lakin daha havalısı vardır, misal restoranı satın almak gibi, akabinde oracıkta sevişirsiniz vallahi.
'Sen nescafe içmiştin 4 ytl' diyebilen hödüklerin haberdar olmadığı ilk buluşma adetidir.
adettendir.
yavşaklıktandır.
yapılmasa da olur.
ilk buluşmada ucuz bir mekan tercih edilmesinde büyük rol oynar.
kızları utandıran eylemdir.
gelenektir ama doğrumudur tartışılır. kız ekonomik bağımsızlık konularına düşkünse terste tepebilir.
Önemli olan her buluşmada ödetmemektir.
görgü ve usul kuralları içerisinde olması gerekendir.ilişkinin işleyişine göre iki defa erkek ısmarlıyorsa bir kere de kız ödeyebilir.
toplumun cinsiyete biçtiği roller dolayısıyla hak verdiğim davranış. ha, ilerde jetgiller'de ne olur bilemem. şimdilik yadırgamıyorum.
Erkeklerin kendilerini çok cool hissettikleri o andır.
Olması gereken durumdur.