bugün

(bkz: çükümüzümü kestirelim)
+ ilişkimizde cinsel ögeler istemiyorum..
- taksiii!!
(bkz: tozlaşma)
(bkz: eline mi yapışıcak)
ilişkiyi yürütmek için "buluşmaya gelirken sen memelerini evde bırak, ben de pipimi evde bırakıcam, söz" denilmesi muhtemel olan kızdır.
düşünce -1-
beynindeki bakireliğin vucudunda devam ettiğini acaba nidaları ile düşündüğüm kızdır.
düşünce -2-
bunu düşünmeyen bir kız kız zaten böyle bir söz söylemez duruşuyla ilkeleriyle belli eder kendini.utandırır erkeğini
düşünce -3-
nedeni cümlenin devamında belirtilmiştir;
-önceki ilişkilerimde çok aldım bu ilişkimde cinsel öğeler almak istemiyorum
düşünce -4-
elletiyorsa babasının hayrına elletmiyordur.zevk aldıkları içindir.
(bkz: petri kabı)
'vermicem zorlama' demek istiyordur.
her tabancası olan katil olmadığı gibi her siki olanda sapık değildir anlayışını öğrenmesi gereken kızdır zira ilişkide kısıtlama olmaz, zamanla yaşanması gerekenler doğal olarak yaşanır.
-ilişkimizde cinsel ögeler istemiyorum
+bu pipiyi de ihtiyacı olana veririz artık.
daha pompa'nın ne olduğundan habersiz veya iyi bir pompacıya rastlamamış kızdır. büyük ihtimalle türktür zaten.
erkek ve kadının birer cins* olduğunu,erkek ve kadının yaşadığı ilişki iki cinsin birbirini istemesinden kaynaklandığını yoksa zaten ilişki olmayacağını bilemeyen kızdır.ayrıca iki normal cinsin olduğu yerde cinsel öge nasıl olmaz anlaşılır gibi değildir.
+o ne mal can
-hayır safinaz. bu öğe değil asla yanlış anlama.
sehpanın üzerine süs diye oturtulmayı bekliyordur.

- ilişkimizde cinsel ögeler istemiyorum.
- niye ki yarraam? tamam mınakoyim.
LiSELi ÇOCUKLAR GiBi TAKILMAK iSTEYEN ÇiFTLERDiR. SADECE YANYANA TAKILIRLAR. GiT KAHVEYE OKEYE DÖN DAHA iYi.
(bkz: frijit) tir.
(bkz: frijit).
sikini buluşmaya getirme lütfen sonra oraya buraya girmeye çalışıyor bunalıyorum mitat diyen kızdır. destekliyoruz #mitatsikinigetirme.
güncel Önemli Başlıklar