bugün

kendiyle ilgilenilmesini, sarılınıp güzel sözlerle ruhunun güzel bir veya birden fazla kadın tarafından okşanmasını bekleyen erkektir.

birkaç gündür böyle şeyler hissediyorum, kendiyle sürekli barışık olan ve her yaptığı işi bir mantığa oturtan ben kadınlar tarafından beğenilmek, sevilmek, el üstünde tutulmak istiyorum.. (bkz: hayır mı)

yanlış anlaşılma olmasın edit: bu tip davranışın mantıksız olduğunu söylemiyorum ama bu vakte kadar hiç kimsenin sevgisine ilgisine ihtiyacı olmayan benden bahsediyorum....
Ilgsiz kalmis erkektir. Dostum bu yazdiklarini hayattindaki kadinlara soyle. "Kiyamam ya" diyen hatun artik annen mi halan mo teyzen mi mustakbel sevgili mi her neyse ona yakin dur.
Biraz sevilmesi gereken erkektir. benimdir evet.
Sevgilimdir.

Adam sabırla bekliyor arkadaşlar.

Bir sonraki entrymi şu başlıkta arayın;

(bkz: aldatılmak)
ilerde müstakbel eşim olacak sevgilimden bekledigimdir. ne kadar ciddi yaşarsanız o kadar ciddi olur hayatınız ve karşınıza çıkanlar.
(bkz: ilgi budalası kız) gibi hissettirendir.

kendime Kezban muamelesi yapacağım hiç aklıma gelmezdi amk.
yazıktır.ama ve lakin erkek değildir o erkek olsa duramazdın.
boşluğa düşmüş erkektir. tek ilacı kendisine ilgi gösterecek sıcacık kollarıyla saracak şefkat dolu bir kızdır.
sevdiği kişi tarafından sakalları kaşınsın, biraz sırnaşılsın, mır mır yapılsın isteyen erkektir.
gözleri yumuk yumuk olur mutluluktan.

yanakları ısırılır.
onu sarıp sarmalamak, öpmek, saçlarıyla oynamak, ellerini sevmek vs ile gereken ilgi gösterilecek erkektir.
özerklik verilmesi gereken kişidir. kuşkusuz özerklik verecek değilsiniz, oyalayın yeter.
Sorunlarından bıkmış sevdiği bir dişiden alaka görmek isteyen erkek.
ruhunun ve bedeninin okşanmasını bekliyordur...
hayat kaygısını bi kenara bırakmış 13 sene sonra yeniden ergenliğe girmiş olgunluğa beş kala erkeğidir.

(bkz: bu yaramaz)
arada bir ufak bi ilgi bekleyen erkekse normaldir. her insan gibi o da sevilip sevecek ufak şimariklardan sorun olmaz. dozunda her sey güzeldir.
zenginse aradığı ilgiyi en kaliteli ruslarda bulabilecek erkek. fakirse gelsin bizle dota oynasın biz ona rusun verdiklerini veremeyiz ama aramıza alır sevgimizi veririz. bi sikine yararsa.
karşısındakine ilgi göstrerir ilgi bekler. o ne amk herkes ilgi sevgi ister. köpek bile ilgi istemiyor mu?
görsel