bugün

ne kadar salak salak sorular bunlar ya. oğlum bak. normali bunun nedir biliyo musun? ozan bey iyi akşamlar....
Uyuyor.
psikolojik bir sıkıntısı yoksa uyuyor olabilir.
inşallah başka birine sakso çekmiyordur ya. Korkunç bir şey bu. evlilikten sogudum bi anda.
eğer varsa hangi kızla çıksam, ellesem diye düşünüyordur. çünkü çok sığ basit samiyetsiz karakteri olan bir piçtir.
önünde sonunda evleneceğim.

evleneceğim kadın ne yapıyordur acaba şimdi? eminim mal gibi geziyordur kerizim. yüzde yüz çok yakışıklı,atletik vücutlu bir koca düşlüyordur. seçkin davetlilerin katıldığı bir düğünde,dünya evine gireceği gün için nasılda sabırsızlanıyordur. en yakın ve çok çirkin arkadaşı, yapılmış saçları ile bir o yana bir bu yana koşşun, davetlilerle ilgilensin, gecenin sonunda da beraber ağlasınlar diye nasıl da hayaller kuruyordur. kırmızı cübbe içindeki şehrimizin belediye başkanı kel ve sarışın kadir topbaş'ın sorusuna ''evet'' demeden önce espri mahiyetinde yapacağı duraksamayı, duraksama ile seçkin davetlilerin gülüşmelerini düşledikçe eminim zevkten ayaklarını birbirine sürtüyordur.

evlenir evlenmez, yurt dışında yada yada hiç olmadı güneyde iyi bir otelde geçirilecek bir balayı düşlüyordur. gündüz olimpik havuz ve aqua park, gece ise animasyonlar ve disko. diskoda bir keten gömlek, gömleğin altında yine keten bir pantolon ,pantolon ve gömleğin içinde kıvrak figürler sergileyen bir prens, prensin karşısında ise kendisini görüyordur eminim. tropik içkilerini yudumlayarak ''iyi ki evlendik aşkım,iyi ki evlendik bebişim'' dercesine tüm gözlerin üzerlerinde olacağı o büyük günü düşlüyordur eminim. ''sakın ha bu gittikce çoşan dansımın sebebi, gece bize ayrılan süitteki yatakta göreceğim o şahane küskü, dünya yakışıklısı kocamın küsküsü olmasın?'' diye kendi kendine sorupta nasılda kızarıyordur yanakları.

işte benim keriz karıcığım şu anda ve genel olarak bunları düşünüyordur eminim. her kız ister bunu.

Bense bunların hepsini yaşatamayacağımı biliyorum. Ama yarısını yaşatabilmek için yaşıyorum.

edit: evleneceğim kadın eksiledi galiba. hayatım valla şuan yaşatabilmek için çalışıyorum inanmıyor musun?
edit2: 3 kişi misiniz?
Edit3: yuh 5 mi? Ben bir kadına adarım kendimi bilemicim.
31 çekiyordur ne yapacak.

yaz geldi ortalık yanıyor aklı olan evden dışarı çıkmaz.
allah bilir hangi erkeğe yavşıyor seni seviyorum diyor.
Günümüz şartlarını düşünürsek şu anda başka adamlara veriyordur diye endişelenmiyor değilim.
Ne kadar ileride?

Tanım: soru cümlesidir.
büyük ihtimalle başka erkeklerle sevişiyor.
büyük ihtimalle kendini parmaklıyor.
inşallah başka kizlarla flört etmiyodur.
ŞU AN LONDRADA DOKTORA YAPIYOR. :p

(bkz: ZÜĞÜRT TESELLiSi)
Valla sanırım kendisine giyecek biseyler alıyor.
Halının üstüne uzanmış yatıyor.
düşündüğüm şeyi yapmıyordur umarım.
Bir dakika sonra yaşayacağımın garantisi yok ki evleneceğim kişi ne yapıyor nerden bileyim.
Uf her napiyorsa iki ekmek alip gelsin. Yemek yaptim.
inşallah yaşıyodur.
Şu kader kitabına bakalım ne yapıyor.nerden bilim amk.
ne yaptığını bilmediğim kişidir. şuan nerede, nasıl, güzel mi ? bilmediğim kişidir. yalnızım lan ben. sevgilim yok. bu bana sorulur mu?
Portakalda vitamin olması muhtemel.
Bol bol çocuk dogurtuyordur ebe ne yapar başka.
kesin öküz gibi çalışıyordur. ya da tuvalette gazete okuyordur.