bugün

bugün üniversite kampüsünde görüpte şaşıp kaldığım ilandır. ilanda kendine güvenen eğlenceli fıstıklar aranmaktadır.ilan sahibinin parlak zekasını başka yönlere kaydırması gerektiğini düşünüyorum.
(bkz: hayal dünyasında yaşayan insan)
ilana göre arabalarının dört hava yastığıda varmış. *
kesinlikle işe yarayan bir yöntem...*
interrail'ı bir çeşit tatil olarak ele alırsak çok normal ve kolaydır. hatta ilan vermeye gerek bile yok, verilmiş ilanlardan rahatlıkla bayan yol arkadaşı bulunabilir.

not: bu entry sosyolojik bir araştırmanın parçasıdır. bu entryi okuduktan sonra "interrail neymiş hamua goyum" diyip başlığı tıklamayan olursa bana haber versin. tez yazıp nobel alıcam daha...
merhaba genç bayanlar. 30 yaşında özel bir şirkette müdür yardımcısı olarak çalışıyorum. bu sene tatil için aldığım 15 günlük izinimi yalnız geçirmemek için bir bayana ihtiyacım vardır ultra herşey bana aittir. lütfen ciddi olanlar arasın. mennun kalırsak tatilden sonra tapusu benim üzerime olan evde beraber yaşıyabiliriz.

genç kızlar sizi uyarıyorum kanmayın böle şeylere.
(bkz: umut dunyasi)
"yabancı dil bilen; rusca ve ingilizce tercıh nedenidir. konuşkan, prezantabl; gerektiğinde pezevenklik yapabilecek. " gibi maddelerinde eklenmesesiyle, kesin sonuca ulaşılabilir davranışlar bütünüdür.
"belki ilanla tatil için erkek arayan kızlar da vardır" ümidiyle diğer ilanlara göz atması gereken kişi.
tatilde kendisine eşlik edecek tanımadığı bir kadına ihtiyaç duyacak erkeğin, tatil yapmak için tanımadığı bir erkeğin gönlünü hoşetmeyi kabul edecek bir kadın bulması olasılığı için başvurulacak bir yöntemdir.

bedava tatil yerine nakit karşılığında bunu daha kısa süreli olanları yıllardır yapılmakta zaten, ama hiç değilse sohbet etmek gerekmiyor. ama insan, hiç tanınmayan birisiyle günler nasıl geçirir, ne konuşulur, nasıl olur diye düşünmeden edemiyor.
normal karşılanması gereken bir durum bulvar gazetesinde ve benzeri gazetelerde hergün günlerce yer alan ilanlardandır.
rixos premium da böyle en az 50 çift vardır.