bugün

(#17573630)
Sonunda atanızın türk olduğunu kabul ettiniz yani, ne mutlu size. Aynen böyle, adam olun.
bir yazar hangi akla hizmet böyle başlık açar diye düşündüren arkadaştır. (bkz: aşkım beni mi çok seviyorsun hoca efendiyi mi)
ciddi veya değil yardırmış yazardır:

(#14408080)
Nick'i ile güldüren yazar.
sözlük formatından bihaber olduğunu acilen kabul etmesi gereken yazar. oysa ki cahilliği örtmek için hakaret yoluna başvurmaya hiç gerek yoktur, keşke anlayabilseydi.
yeterli sertliği koruyamayan, penis damarlarında kan toplanamaması ve sertleşmemesi (ereksiyon olmaması) durumunu sözlüğe rumuzuyla bildirmiş yazardır. *
Atatürkü tanımayan yazar.

(bkz: Atatürkü komünist zannedenler)
söylemek istediğini dolaylı, dolambaçlı yollarla söylemeye yatkın şahısların açacağı başlıklardan sadece bir tanesini açmıştır. iktidirasiz imamın kişiliğinin bilmem ama, kaypak birine benziyor. -bak ben ne kadar açık bir şekilde ifade ediyorum-

değilse özür diliyorum.

fethullah gülen'e bi fetto deme fenomeni türedi şu sıralar. bu arkadaş da bu akımdan olsa gerek fetto başlığı altına kazımış bir şeyler, diyalog filan girmiş, espri yapmış.

komik ya. harbiden komik. bir insan bu kadar rezil bir duruma düşemez ya. hayır hayır, ateşli bir şakird değilim yanlış anlaşılmasın. objektif bir bakışaçısıyla yazıyorum bunları emin olun, böyle rezillik yok arkadaş! fethullah gülen'i beğenmediği işlerinden dolayı eleştirememek, lakaplar takıp kendince eğlenmek. bu mudur muhaliflik? bu mudur,
iktidarsiz imam?

ondan sonra size çağdaş görünen ilkeller deyince çıldırıyorsunuz.

yazık yazık.
imametine şahit değiliz lakin hezeyanı diz boyu.
hitler özentisi osman'ın izinden giden bir avuç çocuğun hazetmediği yazar.
(#12069826) ergen hali ile ailesine söz geçiren yazarcık.
dini dili ırkı cinsiyeti umrumda olmayan nesildaş yazar.
(#11894743) neden rahatsız olduğunu anlamadığım yazar. bak bakalım komünist ülkeler ne halde.

osmanlıya küfür edersiniz komünist ülkelerin osmanlıdan bin beter olduğunu görmezden gelirsiniz.

(bkz: bir komünistin düşünce sistemi)
Hoşgeldin arkadaş.
hoşgeldin diyorum kendisine. güzel yazılarını da görmek isteriz elbette en kısa zamanda.
hoşgelmiş sekizinci nesil yazar. *
nickini çok begendigim yazar.hoş olmuş
(#11222988) (bkz: adam süik beyler) *
iktidarsız bir imam tarafından tecavüze uğraması sonucu islam düşmanı olmuş ve bilinç altından o sahneleri çıkaramamış kişi.
varmış böyle bir yazarcık.
ateistliğinden ötürü bizde kendisine akıl diliyoruz ..ayrıca 38 yaşında ergen olunmaz..bebeem
(bkz: estikaan/#11073244)
(#10967106) nolu entry ile dibe vurmuş, yazarlığı klavye tuşlarına basmak sanan kişi.