bugün

Seksy olması sorunsalı. itirazı olan? Bende öyle düşünmüştüm, çk ttlsnz...
Ikizler burcu kadar başınıza taş düşsün.
Burçların hasıdir.
en önemli özellikleri yaprak gibi olmasıdır , rüzgar nereden eserse oraya döner hesabi.
canayakin samimi zeki guvenilir iyi bir dinleyici... bu sekilde uzar.
Erkeklerin yalanci.
çeneleri açıldığında kapanmıyor olması.
Tarifi zor, anlaşılmaz.
Bazıları bu tutarsızlığı gizemli bulur.
Iki yüzlü olması.
Şizofren.
iki yüzlü dengesiz ve uyuz.
yıl 2014! hala insanları burçlarına göre tanımlamaya çalışan insanlar mevcut...
Kızlarının güzel erkeklerinin yakışıklı olması.
biraz değil, çok şeylerdir.
Elbet hepsi böyle değil amma çoğunluk için...Dengesiz, yalancı, bencil? bir kova olarak diyorum. Tabi ben de onların hayatını zehir ettim. Ki bu ikizler; değerbilmezdir, bencildir, düşüncesizdir.özgür bırak beni hep sıkıyorsun ayağına saçmalar. Bütün gün özgürsün zaten dokunan mı var?! Ne istese peki deseniz de olmaz. Taviz vermeye görün hoba... Hakimiyet kurmaya da çalışamazsınız kaçar, aptalca isyan eder. ilginçtir ki; egolarına az dokunsanız giderler. Onlar için hayat; tek gecelik ilişkiler ve kendi egolarıdır. Editcikko: dur tahmin edeyim eksileyen ikizler burcu erkeği şahıs.
Seksy ve tatlı olması sorunsalıdır.
bir erkek mensubu olarak söylüyorum bazı günler güneş batıdan doğsa umrumda olmayacak...
Zeki ve eğlenceli?evet,ama sadece haziran doğumlular.
ben gibi elit insanlar sırf bu burç muhabbeti yüzünden olmadığı şeylerle etiketleniyor. bu yüzden kim burcumu sorsa söylemiyorum. lan alakam yok benim bu sıfatlarla. kim yorumluyorsa bunu, anasını sikecem
yüzüne güler götünden siker. şans meselesi tabi, ne bilsin insan karşıdakinin ikizler burcu olduğunu.
Şeyi açıklıyorum arkadaşlar.
Prenses, espritüel, kültür karmaşası yaşatan, entellektüel, becerikli, adeta bir gurme, zeki çevik ve ahlaklı, iyilik meleği.
" biraz şey " az gelir. birbuçuk şeydir bunlar.
ikizler burcuna mensup olan bir kişi olarak fazla düşünüp hızlı karar almak ve değişken bir ruha sahip olmak dışında kabul edemeyeceğim ithamdır.
Zeki ve kibirli olmalarıdır. Biraz da seksi olabilir evet.
Bir ikizler olarak, Ruh halimiz çok çabuk degisir. Çok çabuk sıkılırız. Ani kararlarimiz degisir ve bu bizi ikiyüzüymüş gibi gösterir.
Yavşak. Evet yavşak kimse kusura bakmasın. Tecrübeyle sabit ne kadar ikizler tanıdıysam böyle çıktı. işin kötü tarafı tüm olumsuzluklarına rağmen öyle bir şeytan tüyüne sahipler ki insan nasıl kapıldığını anlamıyor. Kendini kurtaramıyor bu illet ikizlerden.