bugün

Zaten 2. öğretim para kazanmak için açılmış okulun ticarethane bölümü. Eğer kaldırılırsa boku çıkar, kaldırılmazsa yine boku çıkar, ama en mantıklısı kaldırılan ücretler kadarıyla indirim yapılması. ben her dönem beş yüz küsür lira harç yatırıyorum. yazık değil mi ulan? kim bilir kaç kişi bu durumda.

''bazı yavşaklar çalışsaydınız adam akıllı puan alsaydınız'' diyor.
ulan amın oğlu, boğaziçi işletme ikinci öğretim, niğde işletmeden daha az puan ile mi almış, sikik sokuk konuşmayın amk.

(bkz: mağduruz)

(bkz: efkarlandım yine)

(bkz: devletin üvey çocukları)
Bölümümün 2. Öğretimi olsa harç Marc dinlemez parası neyse yapistirir geçerdim. Ne olcak bu gececiligin sonu hiç bilmiyorum..
acilen düşürülmesi gereken harçlardır. ikinci dönem yaklaştı yine gidecek bir sürü para. hele ki bu para sıkıntısında.
gönül ister ki öğrenciler ücret ödemeksizin derslere katılsın ve eğitimini sürdürsün.sonuçta ciddi bir mebla fakat bu durumun üniversiteye maddi getirisi nedir ne işe yarar hiç bir fikrim yok eğer aydınlatacak arkadaş varsa bu konuda mutlaka öğrenmek isterim.
öğrenciliğin kanayan yarasıdır. yatırılan 765 liranın üstü atm'nin geri verdiği 50 kuruş durumu daha da trajikomikleştirir. muhtemelen hayatında ilk defa bu kadar parayı bir arada görüp akabinde bir makineye yediren çilekeş tayfanın çığlıklarını duyun ey yetkililer!
Herkesin gözünden zengin imajı olan ama 5 kuruş parasını harca döken kişilerin maruz kaldığı durum. çoğu yer 2. Öğretimlere burs vermez niye onlar gündüz çalışıyo bok çalışıyo onlar. Sözde 2. Öğretimiz ama 12.30 tan sonra staj koyuyorsunuz gidene soksunlar.
gerçekten saçmalıktır , haklılık payları da vardır akşam hocaları ekstra para karşılığı derslere gelıyor fakat en azından daha makul fıyatlara dusurulebılırdı .
canımı sıkan olaydır. adamlar legal soygun yapıyorlar.
Niğde Üniversitesinde inşaat mühendisliği için 1500 TL ödediğimiz kapitalist sisteme sövdüren, o parayla neler yapılabileceğini ve paramın karşılığını alıyor muyum diye düşündüren fakat sabah erken kalkma sorunsalını bünyesinde bulundurmadığı için yüreklere su serpen ikinci öğretim diye adlandırılan programdan alınan haraç pardon harç.
tamda bugünlerde değinilecek konulardan birisi. bitti yine 1. dönem başlasın soygunlar. senelik 1 milyarı geçkin para veriyoruz yazıktır günahtır. nerden ne kadar para kopracaklarını şaşırdılar.