bugün

başta ne kadar rahatız lan biz çok yakınız hem dost hem sevgili gibiyiz hislerine kapılıp mutlu eden, sonrasında çirkinleşmeye başlayan, ilişkiyi basitleştiren durumdur.
hayatta yaşanması gereken en önemli anlardan biridir. daha güzel bir şey yoktur.
+ hay amına koyayım ya.

- ne zaman, ne zaman?

+ lan siktir git. deli misin?

- işte bi siksen gidecem de, laf var icraat yok. ibne midir nedir.

+ gel lan buraya, sen kaşındın.

- oyşhh...
saygı sınırlarına büyük bir darbedir. olmaması gerekir.
(img:#154733)
ilişkiyi çirkinleştiren durum.
tamamen keyfi durumdur.
sevgililer neden illaki ciciş, canciş olmak zorundalardır ki?
arkadaşının yanında kızdığında ana avrat dümdüz giden adam sevgilisinin yanında dünyanın en kibar, en ağzı düzgün adamı oluyor. bu daha yapmacık bir durum değil mi?

sevgili olmak sadece "seni seviyorum", "aşkım", "ballı lokma tatlım" laflarıyla seksten ibaret olmadığına göre küfür de hayatın en içinde olduğuna göre iki sevgili küfür de edebilir sevgi pıtırı da olabilir. -tabii birbirlerine ana avrat küfür etmeleri değil burada kasıt-
herkesin keyfine, arasındaki diyaloğa bağlı bir durumdur ve kimseyi de bağlamaz.
ilişkide saygının sıfır noktasına indiğini gösteren durumdur. Bir ilişki de aşktan önce saygı olması gerekir. Bu ilişkinin yürümesi için temel şarttır. Birbirlerine or*spu, p*ç, kaltak, pezevenk,ağzına sıçarım, s*kerim diyen insanların ilişkisine ne kadar ilişki denilebilir ki? Mahalleden arkadaşın mı ki o senin bu kelimeleri sarf edesin? ilişkilerde Küfür kullanmak hem kendimize hem de karşıdaki insana duyduğumuz aşka saygısızlıktır.
saygı önemli ama arada bir kaç küfürde saygıyı hemen yok etmez diye düşünüyorum.

--spoiler--
* bak salak sevgilim öyle değil böyle
* mal mısın ne işin var oralarda kızım eve git çabuk.
* seviyorum seni eşşek.
vs vs.
--spoiler--
-dııııııt.dııııııııt... (kevaşe aranıyor)
açsana anuna goduum.

+dirilidirili..dirilidirili...(pezevenk arıyor)
ya niye arıyo bu ors.çocuu gene.
k: bitanem.
e: skrm.
k: askım seni seviyorum.
e: ben de seni skrm.
k: ama ben daha çok skrm.
e: hayır ben daha çok skrm.

(bkz: gizli küfür)