bugün

birilerinin istanbul'daki metrobüs kazasını anlatma şekli.

evliya çelebi bile güldü lan size !..

https://twitter.com/i/status/1568555383102345217
ufak at da civcivler yesin.
Adamların hayatı yalan, dolan, riya. ne bekliyordunuz. Ak it kafası işte.
YÜZLERCE YAralı olduğu gerçeğini değiştirmez. utanmadan da belediyeyi savunuyorsun peki yolda kalan arkadan iteklenen ve kendi kendine giderek kaza yapan otobüsler hakknda düşünceniz nedir.

(bkz: kendi kendine giden metrobüs)
(bkz: mercedes e yetersizlik belgesi veren belediye)
Ekrem imamoğlu'na karşı nasıl da düşmanlık beslediklerini gösteren ve her fırsatı yalanla pekiştirmeye çalışan bazı doldurulmuş, şak şakçı tiplerin matematik hatası.
kazaya ve kazazedelere sevinmek olayı ortaya çıktı. ne için ; sadece ekrem'i kınamak için. vicdan- merhamet- utanma vs !...
O metrobüs kazasını yaşayan insanlar yine sabırlıymış. Desteklediğim partiden gelenler bile olsa ana bacı kayar, ağzıma geleni sayar, elim ayağım tutuyorsa iki de sağlam çarpar, saldırırdım. Kanı bozuk itoğlu itler! Kim olursa olsun görüşüm değişmez. Soma faciasında insanlar O zamanki Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e tepki gösterdi; herif bir kelime bile etmeden efendice dinledi. Pırasa bıyıklı gidip tepki yediğinde adam dövdü ve köpeklerine de dövdürdü. Bu ülke bizim arkadaşlar. Atatürk gibi tarihi şahsiyetler hariç kimse Türkiye'den önemli ve büyük değildir. Hiçbir parti ve hiçbir kimse bizim milletimizi bu şekilde aşağılamamalı. Olay Ekrem, Chp mevzusu değil. Gerçi bu geri zekalı Ekrem imamoğlu'nun da suçu. Arkadaş; ne diye merhamet gösteriyorsun ki? Seçilmişsin ne güzel, kovsana kim var kim yoksa. Elini tutan ne senin? Ekrem'in yaptığı en büyük aptallık belediyeyi Akape'den temizlememesidir. Ben olsam bir Allah kulunu bırakmadan alayını kovardım.
Bu metrobüslerde ekrem geldiğinden beri bi sıkıntı var. Ya akp bilerek yaptırtıyor ya da ekrem kendi kendine sıkıyor. Abicim seferler falan akp döneminde çok daha sıktı, hiç beklemeden gelirdi metrobüs, şu an metrobüs bile bekleyerek gelen bi şey oldu. Şu olay da ilk defa olsa tamam dicem de ya birileri bunun için para alıyor ya da birileri sallamıyor. Seferleri azaltıp şoför sayısını mı düşürdünüz naptınız aq, adamlar yoruluyor mu ya da ne biliyim durmadan kaza olmaya başladı.

Akp'lilerin hemen olay yerine koşup şu cümleyi kuran muhabirlere sahip olması da aslında bir şeyleri açıklamıyor gibi de değil ama nerden bilecen işte.
avcılar'daki metrobüs kazasını betimleyen söz.
Halkı kin ve nefrete sürükleyen, kamu düzenini bozan yalan haberdir efendim. Dezenformasyon yasasının 29. maddesine göre bu yapılan büyük bir suçtur, evet.
o haberi yapan kız akp olgusunun vücut bulmuş halidir, yüzü hâlâ gözlerimin önünde.