bugün

Atletic Bilbao'nun 2-2 berabere kaldığı Real Valladolid maçında gol atıp la liga tarihinin en genç gol atan oyuncusu ünvanını ele geçirmiştir , henüz 16 yaşındadır .Şimdiden söyleyeyim bu çocuk ile ilgili 3-4 yıl sonra 1000'lerce entry girilir , sonra "al bunu burdan hamdi" demişti dersiniz.
valladolid maçında yardıran atletico bilbao'nun 27 numaralı oyuncusu.92 olan bu arkadaş geleceğin yıldılarındandır gördüğümüz kadarıyla.bir diğer 92 yıldız adayı (bkz: jack wilshere)
fmcilere tavsiye edilebilecek oyuncudur.
messi nin sol ayağıyla sağ kanattan girerek yaptıklarını , bu elaman sağ ayağıyla sol kanattan girerek yapmaktadır. başlığını açamamış olmanın hüsranını an itibariyle yaşamaktayım.
gelecekte adından sıkça söz ettirecek olan genç yetenek.mükemmel tekniğe sahiptir kendisi.
dribling yeteneği tavan yapmış ve messinin 1 kalibre altındaki youngster.
temennim ömür boyu bilbao'da kalması ve bask geleneklerine sadık kalması, 5 sene içinde ispanya milli takımında villa soldado vb. forvetleri kesicektir. En büyük şansı Llorente gibi muazzam bir gol potansiyeli olan adamla yanyana oynamasıdır.
Beklentisi yüksek bilbao'lu genç yetenek.
klasik itici numaracı ispanyol topçu modeli.
kupayı kaybedince çok içten ağlayarak beni duygulandırmış olan athletic bilbaonun 19 yaşındaki genç yeteneği.

güntekin onay'ın dediği gibi "henüz çok gençsin sende o kupalardan görüceksin umarız"
gözyaşları futbolun güzelliğindendir. bizdeki gibi boktan sebeblerden değil.
kupayı kaybetmenin üzüntüsüyle gözyaşlarına boğulmuş, bizi de ekran başında duygulandırmış athletic bilbao'lu genç oyuncu.
sadri şener'in örnek alması gereken futbolcu.

(bkz: ağla sadri ağla)
finalde tek başına mücadele etmiştir fakat tek başına atletico madride gücü yetmemiştir. çok iyi oyuncudur ve henüz çok gençtir.
evladım gibi sevdiğimdir. (bkz: football manager)
sadece 20 yaşında olmasına rağmen la liga daki dördüncü sezonunu geçirdiğini öğrendiğimiz yetenek.
Bu sene bilbao dan ayrilmasini bekliyorum artık. mesela Liverpool a gelse harika olur.