bugün

Sevgilisine sadık kalmamış, kaybetmeye mahkum kişidir. Anlamıyorum efendim. Hayatta o kadar yapacak şey varken, neden ihanet! Tartışılır.
bir numaralı favori kevaşemdir.
uzak durulması ve hemen unutulması gereken sevgilidir.
elbet bir gün ihanete uğrayacak eski sevgilidir o artık.
ihanet etmek için hep bi bahanesi olan zevgilidir
çok iç acıtır. siz onun için her şeyi göze alırsınız, geleceğe dair harika hayaller kurarsınız ama o sizin bütün hayallerinizi başınıza yıkar. sizin içinizi, kalbinizi paramparça eder ve gider. çok acır her yanınız. hayal kuramazsınız bi süre. hatta belki suçu kendinizde bile arabilirsiniz saf saf. ama o çoktaaan hayatına kaldığı yerden, eğlenceyle devam etmeye başlamıştır bile. ilahi adalet varsa eğer -ki ben olduğuna inanıyorum- asla mutlu olamayacaktır o da. elbet günlük ilişkilerden sıkılacak, düzgün bir insanla düzenli bir ilişki isteyecek ve hatta belki sizi tekrar arayacaktır. o ana kadar bekleyin. söylemek istediklerinizi o zaman rahat rahat söyleyebilirsiniz.

tanım: kendini bulunmaz hint kumaşı zanneden sevgili tipidir.
Defedip bir an önce gönderilmesi gereken, aşağılanıp haddi bildirilmesi gereken, geçen günlerinize yazık olduğunu anlamanıza yol açacak hain kişidir.
Bu aşağılık kişi kendisi için harcanan o kadar zamana, ayrıca en güzel duygulara, sevgiye, saygıya, fedakarlıklara yazık eden kişidir.
Nankördür.
Aşağılık olduğu yüzüne vurularak defedilmesi gerekir.
Yüzüne tükürmek yerinde bir davranış olacaktır...
kendine gelmemiş, hep başkasında kalmış kişidir.

--spoiler--
kendine gel
--spoiler--
aslında hiç sizin olmamış sevgilidir.
erkekliği yalan söylemek ve aldatmak sanan erkek.
sevgili falan değildir, hiç bir zaman da olmamıştır sadece öyle olduğu sanısıyla yaşanmış bir ilişki vardır geride kalan.
koy götüne canitinnn.
öldürülmelidir.
ağzı burnu kırılası insandır.

+beni neden aldattın?
-açıklayabilirim hayatım?
+yeter her şey bitti mamut!
-(baloncuk içinde ehehehe daha bir sürü var ki sürtük), modunda gerçekleşen durumdur.
yılın kevaşesi ödülüne layık kişidir.
sevgililer gününde am şeklinde yaşpastayla ödüllendirilmelidir. iş yerine kocaman bir amcık pasta göndermek delü zevklü bir fikir.
tavsiye ederim. ama sonucunu buraya yazın bu zevkten mahrum bırakmayın beni. *
Sevgili hic olmamistir. Ettigini bulur, bosuna eli kana bulamaya gerek yoktur.
sadık kalamamış sevgilidir. olabilir,napalım.
size, siz onu bırakırken "sensiz yaşayamam" gibi şeyler söyleyip siz onu bıraktıktan iki gün sonra başkasıyla fotoğraf çeken, başkasıyla ilişkisi olan sevgilidir. ona 'eski sevgili' bile denilemeyecek kadar kısa sürede olmuştur bu olay. bu resmen, ihanettir.
Sadece kuru fasulye yenilmez diyen kişidir.
görsel

ihanet eden kimdi ?
zor zamanlarda kendini belli edebilecek sevgilidir. evlerden ırak.
(bkz: bu ne yaman çelişki anne)
görsel
yol al denilen artık eski sevgilidir.