bugün

aksi ispat edilene kadar bu kanama bir tümöre işaret eder. böyle bir durumda hemen doktora başvurulmalıdır.
çok fena yamulmuyorsam idrar yolları iltihabı ilk şüphelenilen sebebdir.
başıma geldi biliyorum taş düşer arkadaşlar ağrı kesiciler iflah etmez.
genelde böbrek taşının neden olduğu bir durumdur.
(bkz: kanlı idrar)

böbrek taşı ya da kum düşürmeye başladığınızın göstergesidir.

çok fena acılar çekeceksiniz. hazırlıklı ve sabırlı olun. **
(bkz: hematüri)
Jilet işemek gibi birşey olsa gerek.
(bkz: yeşil yol)
Şakaya gelmez, acilen doktora görünmek gerekir.
Taş dökülüyordur muhtemelen. idrar yolunu çizmiştir.
idrar yollarım üşütmüştür diyip alttan aldığım hede.
(bkz: bitik)
Kandan idrar gelmesinden iyidir.
böbreklerin rahmetli olduğu anlamında gelen durumdur.
yaklaşık 4-5 senedir idrarimda kan geliyor.son 1 senedir iyice fazlalasti.yüksek ateş ve halsizlik ile beni benden alıyor.InsAllah büyük bir hastalık değildir.Allah herkese sifa versin.
(bkz: mesane kanseri)
ateş varsa idrar yolu iltahabı.
acilen doktora gidilmesi önerilir. idrar testi yapılabilir. bir sorun varsa ortaya çıkar elbet. birçok sebebi olabilir. düşündüğünüzde günlük hayatınızda idrar, zevk suyu ve meni dışı bir sıvı görmüyorsunuz çoğu zaman. kan ne alaka dimi?

şahsen bir dönem soğuk yediğimde bu sorunu ciddi manada bende yaşamıştım. eğer ciddi soğuk yemişseniz yani üşütmüşseniz idrar sonu kan gelebilir bendeki gibi. eğer öyleyse, kendinizi sıcak tutunuz doktor tavsiyesi ilaçları kullanınız efendim. zira soğukla şaka olmaz. tabi bu ihtimallerden bir tanesi. sizde durum farklı olabilir.

geçmiş olsun. doktora görünmeyi asla ihmal etmeyiniz.
idrar tahlili ile ne olduğu ortaya çıkacak olan durum. maceraya gerek yok.
7 mesane ve idrar yolu ameliyatından sonra alışıp yadırgamadığım durum.
böbreklerde ve mesanede ciddi bir sorun olduğunun göstergesidir.
Prostat olabilir. Bir baktırın.
Mesane, üreter veya üretrada, kısaca idrar yollarında bir kanamanın olduğunu gösterir.
Geçtiğimiz 2 yıl içinde ara ara oldu şimdi olmuyor çok şükür. Acaba üşütmeden de olabilir mi diye düşünüyorum.