bugün

kendisinden çiğ köfte reklamı beklerdik, yakışmamış.
babasını dövme yapmış koluna oğluyum dediğinde inanmıyorlar galiba.
Kaşlarını yanlış zamanda almıştır.
Bu reklam fikrini öne süren kim acaba, reklam için kimi oynatsak diye düşünüp ido tatlısesi mi buldular ?
ne var bunda dedirten olay. ibo'yu günahım kadar sevmem ve hatta tiksinirim. ama oğlu farklı babası farklı. seda sayan'ın oğlu reklamlarda oynuyor da, bu adam reklamlarda oynamış çok mu ?

babasından ötürü düşmanlık gütmeyin bence kimseye. herkes farklı bir dünyadır.
bu çocuk ne anasına ne babasına benziyor, kimin çocuğu la bu..
olmamış çocuk, amaan yani reklam..
bir hamburger reklamı için o orman kaşlarını almış olması şahsımı şaşırtmıştır.
her görüldüğünde kaydırılan reklam. itici tip babası bitti bu başladı. evet.
işte kapitalist sistem bir gün çökerse bu yüzden çökecek.
bobiler'de şu monteyle alaya alınmıştır:
https://www.bobiler.org/m.../yasamak-bu-degil--189140
Mc donalds'a bir daha gitmeme kararı aldırmıştır...

Büyük vizyonsuzluk...
Hala mcdonalds kemirenleri geren dert.
mcdonalds'dan soğumama neden olan reklam.
Babasının dürüm-çiğköfte zinciri vardır.
Mc donalds gibi bir dünya devinin vizyonsuzluğunu gösterir.
görsel
burger king'in bedavadan reklamının yapılmasıdır. ido iticilik için doğmuş sanki amk.
REKLAMDA OYNATACAK BAŞKA ADAM MI BULAMADINIZ , DEDiRTiR.
ciddi anlamda burger king viralidir. burger king bu reklamı kendi mi yaptırdı acaba diye düşünmeden edemiyorum.
görsel

Bundan önce de Emrah oynamıştı.
Bu mcdonalds Yeşilçam'da oynayan tüm oyuncuları çocuklarını akrabalarını oynatacak herhalde.
boktur. uluslararası markalar, bulundukları ülkeyi ve insanları nasıl görüyorsa ona göre birilerini reklamlarında oynatıyorlar diye düşündüm baştan. sonra vazgeçtim. bu, düpe düz anadolu grubu nun halt yemesi gibi görünüyor. tabi tbwa istanbul u da unutmamak gerekir. fikir, bu ajanstan çıkıyor sonuçta.
tbwa istanbul da çalışan tanıdığı olan birini bulsam söyleyeceğim, bu fikri bulanın ağzına tuvalet terliği ile vursun.
"reklamın iyisi kötüsü olmaz, bak, marka kendinden bahsettiriyor sana bik bik bik" diyene de kafam girsin. yıl 2016 ulan.