bugün

ne uzunu ne kalını makbul olanı içinde en çok kalanı lafıyla boyutunun hiç önemli olmadığı söylenmektedir.
penisin boyunu alıp çevresine böldüğünüzde altın oran'ı (bkz: altın oran) elde ediyorsanız idealdir. yoksa değildir.
bağyandan bağyana değişir. yaklaşık 2 karıştır. evet.
17 18 cm ( türkler için geçerli )
(bkz: ideal penis eni)
kukudan kukuya göre değişir.

birine tam gelen diğerine bol gelir töbe est.
(bkz: sı birim sistemi mi karış hesabı mı)

bir türkün SI birim sistemiyle bu işe girişmesi ne acayip. biz karıştan parmaktan kol boyundan anlarız.

(bkz: özüne dön türk milleti)
haydar dümen : efendim boy değil işlev önemli işlev !
platonun idealar dünyasına göre, yansımanın ebadı için kafa yormanın anlamsız olacağı libidosal mevzudur.
turist sikecek kadardır.
--spoiler--
+ mahmuuttt
- hoooop
+ boy ver bakiim lan
- 20 cm abi
+ ohaaaa hayvan belinemi doluyon.
--spoiler--
beraber olunan kadının mutlu olabildiği boydur.
sakin bir kafayla üzerine düşünülmesi gereken boydur. öyle 20 cm falan.. n'oluyoruz beyler? kimin neyi varsa, partneriyle mutlu olabiliyorsa o onlara yeter zaten. gerisi saçmalık olmuş biraz.
(bkz: ideal play boy u)
72 cm dir. hem böylece sadece cinsel hayatta değil hayatın her alanında kullanabileceğiniz bir penisiniz olur. adam bile dövebilirsiniz.
ayağımızı yerden kessin yeter.*
ideal içe alma kapasitesiyle doğru orantılıdır.

(bkz: önemli olan çivinin küçüklüğü değil, çekicin sağlam çakmasıdır)
açıkça söylemek gerekirse 13 ile 17cm arasıdır.
bunlardan büyük yada küçük boyutlar sorunlara yol açabilir.
ayrıca uzun yerine kalın bir penisin partnere daha çok haz verdiği kanıtlanmıştır.
27cm'lik bir zenci ile 13 cm'lik japon aynı kıza dalsalar kızda folloş değilse zenciden pek memnun kalmaz,çünkü vajina duvarını geçmiş olacak hepsi girince,yarı girince tam temas olmayacak.
önemli olan boyut değil teknik.
(bkz: denenip görülmüştür)
anahtar-kilit mantığına göre değişebilen boydur efendim; her anahtar, uygun olduğu kilide göre idealdir.
Sexle çok haşır neşir olmayanların anlamıyacağı, boyu önemli değil diyeceği muahabbet.
bu başlıktan sonra bilmem kaç kişinin eline cetvel alacağı sorunsalı.

(bkz: nerde bu cetvel ya)
http://tinyurl.com/353cyzm
bolca alkoldan sonra,önemi kalmayan mühim sayı.Alkolun etkisine göre değişir.
(bkz: ayakkabı numarası çarpı kilo bölü boy)
türkler için 14 santim'dir