bu nasıl bi karın ağrısıdır kardeşim, her fırsatta tekstil alışverişi yapılmasına rağmen bir kez olsun don veya atlet almaz mı insan yahu, alışveriş esnasında don atlet satan bir mağazaya rastlandığı zaman ise ya çok pahalı bulunur yada geçiştirilir, hep öyle oluyor kendimden biliyorum.
bir duş sonrasında temiz iç çamaşırı giymek isteyincede 3/1'ini buluyoruz, sonra kendi kendimize and içiyoruz ilk seferde birer düzine iç çamaşırı alınacak diye, s.ktr ulan babanı kandır sen daha kapıdan çıkmadan vazgeçiyoruz. benim bi tane daha baxer'ım vardı annem yıkamıştır şimdi onu giyerim,
-annee! benim bi boxer'ım vardı nerde yaa bulamadım
-yok oğlum bilmiyorum, yıkadım herşeyini dolabındadır
-yok burda yaa!
-git babanın donunu giy o zaman
-patyalayana kadar bunu giyerim daha iyi
desenizde kesinlikle bir gün babanızın donunu giyersiniz, bunları yaşamanıza rağmen hala bi atlet veya don sahibi değilsinizdir, kesin ve en etkili yöntem anneye rica etmektir, anne pazardan bana bi düzine boxer, bi düzine atlet alır mısın. bu sözle birlikte atlet ve don sıkıntısı 1 yıl ortadan kaldırılır.
benim bu yazıyı yazmamın sebebi bu gün ilk kez iç çamaşırı alışverişi yapmamdır, tahtakale'den 4 atleti 5tl, 4 boxer'ı 5tl ye olmak üzere toplam 10tl ile 8 parça iç çamaşırı almış bulunmaktayım, şimdi heryerimi anlamsız bi mutlulukla beraber tatlı bi sıkıntı sardı. yarın hangi boxer'ı giysem ?
eğer kadın kendine çamasır alıyorsa ve satıcı baysa (bkz: utanç dolu anlar)yaşanır
erkek kız arkadasına bayan satıcıdından alıyorsa (bkz: itina ile ayar verilir)
cinsiyetler aynıysa zaten (bkz: değmeyin keyfime)