bugün

nam ı diğer imparator hakkında olumsuz yorum yapanların en az % 90'ı şarkılarının çoğunu ezbere bildiğine kalıbımı basarım.

seni tanımadan, elini sıkmadan ölürsem gözüm açık gider kral.

görsel
Huzur evi gibi programı olacaktır tekrar program yapmaya başlarsa bsbsbsbsbs.
bu adami gorunce midem takla atiyor.
bir de bununla yatan kadinlar var perihan savas dahil.

iyy tuylerim fiyonk oldu aq barzosu.
Tamam 90 larin sonu 2000lerin başında ibo show modaydi.
Ama o zaman tv de izlenecek bişey yoktu ünlülere ulaşmak zordu.

Şimdi herkes zaten istediği ünlüye sosyal medyadan rahatlıkla ulaşıp dinliyor.

Programını anca 60 yaş ve üstü tayfa izler. Huzurevlerinde rayting yapabilir.
afedersiniz k*rt. hem de vizyonsuz. bunun müziklerini dinleyen ise k*rt oğlu k*rttür. evet.
o eski halimden eser yok şimdi parçası ile klip çıkarmasını bekliyorum.
Sesi tartışılmaz,diğer özellikleri tartışılır.
sadece sanatiyla konusulacak isler yapsaydi daha olmeden heykeli dikilecek sanatcilardan olurdu.

maalesef...
ilk programına ferdi yada orhanı çağırmazsa ayıp eder.
"yıkıldı, bitti, o eski halinden eser yok şimdi" diyenlere inat dimdik ayakta. yine eskisi gibi tüm heybetiyle karşımızda, ibrahim tatlıses. nam ı diğer imparator.

görsel
izmir deprem felaketi nedeniyle bu akşam ki programını iptal etmiş. seni tanımadan, elini sıkmadan ölürsem gözüm açık gider kral!!!

görsel
twitter hesabından yaptığı korona virüs önlemleri içeren paylaşımlarıyla tıp dünyasını şoka sokan kral, imparator. kendisine ne kadar teşekkür etsek az.

seni tanımadan, elini sıkmadan, şemmame eşliğinde halay çekmeden ölürsem gözüm açık gider abim.

https://www.youtube.com/watch?v=E_zUxFrJ_SE
nam ı diğer imparator. ibo show adlı tv programı ile bu akşam star tv ekranlarında yeniden fırtına gibi esecek! seni tanımadan, elini sıkmadan, şöyle karşılıklı halay çekmeden ölürsem gözüm açık gider abim!

https://www.youtube.com/watch?v=j3iVuRyiC2g#t=01m54s
kişiliğini gram sevmesem de sanatına saygı duyduğum eleman.

irlandalıların yaptığına folk müzik abi, severek dinliyorum diyip ibo boklayanlara selam olsun. öpüyorum. *
Bir kurtulamadık arkadaş ya...

Bu herifin bu millete verdiği kültürel zararın haddi hesabı yok.

Sevenleri de kendi gibi...
ibo reis candır. siktirin gidin fero mero dinleyin aq ergenleri.
Bu şahsı baş tacı eden toplumumuzu affedemiyorum.
Arap ve kürt asıllı olduğu sanılsa da gençlik fotoğraflarına bakınca nerdeyse bir Çinli kadar çekik gözlere sahip olduğu bariz görülüyor. Hatta olgunluk döneminde de dikkatli bakınca bariz mongoloit gözleri görülebiliyor Ama o bıyık ve koyu kıvırcık saçları bu özelliğini baya kamufule ediyor. Bu arada çok güçlü bir sese sahip bunu kimse inkar edemez. Kişiliğine değinmeden çok zeki biri olduğunu söylemesek olmaz. Daha eğitimli biri olsa nasıl biri olurdu kim bilir. Kişilik olarak taktir ettiğim biri değil bu arada.
9 yıl aradan sonra kral geri döndü. ve müthiş ekibi ile birlikte!
hiçbir parçasını dinleme amacıyla açıp dinlemedim, hiçbir parçasını telefonuma, laptobuma indirmedim, tvde her gördüğümde kanal değiştirdim. lan altı üstü kafaya mermi yiyen kürt ibo. yaptığınız tantanaya bak. gider favoretti dinlerim çok gırtlak esaslı ses duymak istersem.

bunun sanatçı sayıldığı ülkede tayyibin % 50 oy almasından mantıklı ne olabilir aq. katiyyen eğitilemezsiniz aq.
Kıro ve zengin.
An itibariyle Sibel can’ı ayakkabıyla kıyaslamış şahıs.
Sibelcan şhow desinler amk o daha çok söylüyor.
görsel
Kurşun yediği zaman Allah affetsin ama içimin yağları eridi.