bugün

atv'de pazar günleri gösterilen show programı..tabii ki ibrahim Tatlıses sunuyor.
turkiye'nin en komik adami ibrahim tatlises tarafindan sunulan vazgecilmez eglence programi. gul gul olmece programi. hay allah iyiligini versin ibo, bu kadar da komik olunmaz ki.
yıllardan beri devam eden programlarımızdandır. dansöz bile oynar burada. ibrahim tatlıses'in her geçen gün yaşlandığının göstergesi olmuştur.
ibonun akıcı, anlaşılır ve telaffuzu mükemmel olan* ingilizcesini bizden mahrum etmediği program.
(bkz: diss gkam tu the bortt)
-yaw bu silikon ne yaw??belki ben mıncıklamak istiyorum
oraya çıkıp göbek atan kızlar var bide onları hiççç ama hiççç anlamıyorum.bitanesiyle karşılaştım bütün okul dalga geçiyo çokmu güzel oldu yanii.
her sene bir kanal değiştiren,kötü esprilerin hakim olduğu yine de yapılan iğrenç esprilerin içerisinde dalga geçilecek birçok malzeme olduğu için hala gündede olan program.
son bölümünde mahmut tuncerin aile sorununa cözüm getirilen show...
mahmut tuncer in reklam kokan barışma sahnelerine ev sahipliği yapmış show.
hülya avşarla olan ilan-ı aşk muhabbetinin buram buram reklam koktuğu gereksiz program.
Ne yazıkki hala reyting rekorları kırmayı başarabilen , arabesk ağarlıklı show programı.
türkçemizde olmayan muhegeeaa, ehenüüü ve yeelooo gibi kelimeleri izleyenlere kazandıran program.
boş zamanı olan ve eğlenmeyi sevenlerin izlediği programdır.
arşivdeki programları belgesel niteliğinde olan show. konukların ve seyircilerin giyinişinden o günkü türkiye'nin resmini görmüş oluyorsunuz.
hülya avşar a ve giydiği iğrenç pantolona ev sahipliği yapan program.*
sunucusunun türk olmadığı ya da türkler için çalışmadığı bir program.
kapıcının oğlu gaffur ile iyi eküri olup komikliği yakalamaya çalışan ibrahim tatlıses in * sıçtığı programdır. *
kendisini sosyolog zanneden sunucusunun, aklına estikçe kameradan halka saçma sapan cümleleri salladığı program.
atv de pazar günleri saat 20:00 sularında başlayan show programı.
türkçesinin bozulmamasını isteyenlerin kesinlikle izlememsi gerek program.
an itibariyle teşhirci bir yaratığın arz-ı endam ettiği(!) saçmalık...
işte bizim televizyondan anladığımız bu. önemli değersizlerin, önemsiz değerlilere karşı her zaman üstün olduğu, ne yapsak prim yapar mottosunun bir örneği. burdan veryansın etmek kolay ama çözüm değil. izlememekte çözüm değil. çünkü izleyen yığınla insan var. yokmuş gibi davramak en akıllıca.
an itibariyle sunucusu coşmuş durdurulamıyor.şöyle bir cümle kurmuştur ayse baceoglu için
s: ya bu kadın bana şerefsiz demiyor namussuz demiyor pezevenk demiyor seni seviyorum diyor.
son konuşmalardan sonra haftaya pazar ibo show yerine belgesel çıkıcak ne yapcan rtük öyle ister.
an itibari ile ibrahim tatlises'in bok yesili plajci sapkasi takip birde fistiki yesil gömlek giyip altt siyah gabardin ile sundugu, bir nevi hayvanat bahcesine benzeyen program.