bugün

Yapacağınız efektin amk,aleyna tilkiyi 5 yaşında zannettim.
90'lardaki ibo show'lar fena güzelmiş. ara ara eski ibo show'lara bakarım. türkü ve sıra gecesi severler için sıra gecesinin düzenlendiği yüksek kalite full ibo show bölümü var yutupta.

https://im4.ezgif.com/tmp/ezgif-4-655a3d954b.gif
eskide kaldı ama hayla güzel.
Flash tv gecesi yapmaktadır. izleyen ya yaşlıdır ya da kendisine saygısı yoktur.
An itibariyle kaliteli türkülerin söylendiği program. Uykum olmasına rağmen izletiyor.
Bugün buray için izlenmekte.

Programda iki kadın var. Birisi asilliğin dibi diğeri basitliğin. izleyen varsa anlamıştır.
ihtiyarların para kazanmak için şarkı söyleyip saçmaladıkları bir tv programı.
bugün niran ünsal, yavuz bingöl, gülay sezer, ismail altunsaray ve serpil sarı'nın konuk olduğu programdır.
Noluyor be kardeşim. O konuklar ne öyle? Haftalardır çocukluğuma gidiyorum. Şimdinin yozlaşmış modasına inat, Eskileri unutulmuşları, değeri yitip gidenleri çağırıyorsun konuk olarak. Müthiş bir şey bu. O sanatçıları orada görmek bile içimi ısıtıyor.
Görünce aynı sözlükteki yaşlı geyiğine maruz kalmış gibi oluyorum.
imparator yapıyür bu sporu yav.
Bu programa çıkan herkes gözümde pensilvanyaya giden fetöcü gibi.
Bu akşam güzel konukları var onlar için izlenir.
ibo kendinde olsaydı, kimseye bırakmazdı mikrofonu.

Konu mankeni gibi takılıyor işte. Diğerleri de ahde vefa diye geliyor.
Bu bölümü efsaneydi.
Bunu izleyende ne bileyim.

Gitsin çizgi film izlesin daha iyi.
Orkestra yıkılıyor arkadaş.

Cumartesi tv izliyorum bu adamları dinlemek için.
Ortam iyi, her an pavyona evrilebilir.
90 larda paranın içinden geçenlerin parası bitti galiba nereyi açsam 60-70 jenerasyonu.
nerede program var katılıyorlar. kibariyeyi 1 hafta içinde 3 farklı programda gördüm.
Türkiyenin en iyi programı. Çünkü sunucusu ibrahim Tatlıses.
Şu an ortamı güzel. Benim de gidesim geldi.
programın çok beğenildiği için izlendiğini düşünmüyorum. insanlar mutsuz ve geçmişe duyulan bir özlem var. bu program da geçmişe ait izler taşıdığı için izleniyor diye düşünüyorum.

edit: gündüz programın pek beğenilmediğini yazmıştım ama bu hafta güzel bir program oldu. ekşi'de saat 00:00'dan önce 35 sayfa yorum yazılmış. çoğu da beğeni. hafta başı cem yılmaz'ın programa konuk olacağı söylenince herkes şaşırmıştı, cem yılmaz'ı programa yakıştıramamıştı. neden yakışmasın? gayet de keyifli bir program oldu. pop da vardı arabesk de. türkü de vardı komedi de. aynı cem yılmaz 20 yıl önce de bu programdaymış. ne kadar değiştiğimizi anlamış olduk. galiba birşeylerin dozunu fazla kaçırdık. belki de fabrika ayarlarına dönmemiz gerekiyor.
Her hafta kaçırmadan izlenen Türkiye’nin en iyi programı. Evet.
Her gördüğümde, Gelenler sanki programa konuk değil de ibo’ya geçmiş olsun’a gelmişler gibi hissediyorum.
cringe kelimesinin hayat bulmuş hallerinden biri. 2021 yılındayız ve hala insanlar ibo show izliyorsa söyleyecek çok bir şey yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar