bugün

çoğu erkeği korkutan şey. *
(bkz: cevremizdeki ibneler)
(bkz: satmak)
genetik bu olayı intersex olarak açıklar. kromozomlarlan alakalıdır.
öyle söylendiği gibi hastalık değildir efendim bu, o sapkın beyinlerindeki gayet doğal bir seçimdir. "ben böyleyim çünkü böyle hissediyorum" yada "ben böle doğmuşum beni böyle kabul edin" gibi zırvalıklar ile dolu olur ağızları bu ibnelerin. ulan doğanın kanununa karşı geliyorsun işte beyin özürlü farkında değil misin, erkek erkeğe, kadın kadına olunsaydı her canlı türünde (dişisi dişisine, erkeği erkeğine) birbirlerine çakmaya çalışırdı. kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun. "ibne olunca anca mutlu oluyorum, kadınlar bana iğrenç geliyor" diyebilme hakkını sana kim veriyor ki -böyle bir hak yok zaten- farklı olmak adına iğrençliğini birde tüm insanlığa anlatıyorsun sonrada saygı bekliyorsun. yaptığın işin neresine saygı duyulacak ki? fikrine mi yoksa kişiliğine mi? her ikisi de çöplükte haberin yok...
bırak saygıyı (bkz: böyle sapkınlıklarla yaşamaya bile hakkınız yok).
not: sapkınlıkları savunan insanlar modern ise ben gericiyim arkadaş yok daha ötesi.
"ben ne tam bir erkek, ne de bir kadınım
"ey ruh-i bî-vücûd, ben senin adınım
"bazı ânlar ise dü-vücud olur
"hiss-i cinsiyyetimle değişir tınım.
"âhkam-ı eçhelden firar-i bâtınım.
"velhasıl,
"benden hoşlanmayabilirsiniz;
"müstehzi davranabilir,
"tahkir edebilirsiniz.
"bana küfredebilir;
"ibne vesair diyebilirsiniz:
"ama düşünün:
"demenin keyfi ne?
"değmeyin keyfime."
eşcinsel olmanın veya gay olmanın kabaca söylenmiş halidir.
(bkz: top)
(bkz: ibne olunmaz doğulur)
isvicreli bilim adamlari oyle diyor. *
gerçeği bilip söylemeyenler içinde kullanılır. ibne denir! hain denir! yavşak denir! yalaka denir! etraf ibne kaynıyor. bulgura, pirince, arabaya, iş yerine, makama, mevkiye, yalana, dolana, vatan satanlara kısaca diyorum ibne olmak sizin karakteriniz.
bana hâllenmedikleri sürece sikimde bile olmayan olay.

sizin için de aynı şey geçerli götçü anadolu çomarları. sizi de ilgilendirmiyor.
şehir bağlantılı bir durumdan çok, hormonlarla alakalı bir durumdur.
Şimdi efendim östrojen hormonunun bayanlarda salgılanan miktarı erkeklere oranla daha fazladır aynı şekilde progesteron hormonununda erkeklerde bayanlara oranla salınımı fazladır. Şayet; hormon miktarı-cinsiyet ilişkisinde farklılıklar olması kişileri farklı tercihlere yöneltebilmektedir.

Birde şöyle bir şey var; küçükken erkeklerde anal sfinkterle gerekli gereksiz oynanması, ilerki dönemlerde cinsel tercihleri engelleyebilmektedir. Örnek vermek gerekirse; makattan termometre sokup, vücut sıcaklığı ölçümü yapmak. Bu yöntem son dönemlerde kullanılmamaktadır.
bu ğlkede Mehmet Pişkin gibi olmaktır. efendi adam dedi tüm tanıyanlar arkasından ama adam kimse beni anlamıyor hayat anlamsız diye intihar etmiş.
Hastalıktır.
Türk milleti gariptir
her bi lafı kaldırmaz
ibne dersin kızar da
sikersin aldırmaz.

(bkz: neyzen tevfik)
önce akabeli olmak gerekir.