bugün

ibanez firmasının ürettiği orta sınıf denilebilecek bir gitar. 2 humbucker 1 single manyetik kombinasyonuna sahiptir. üst modelleri olarak 270dx ve 370dx de bulunur.
ibanezin fiyatı ucuz gitarları arasında en çok talep edilenidir. Sert tonlara uygun bir gitar olmakla birlikte kesinlikle iyi bir amfi ile kullanılması farzdır. Fiyatı 300 dolardan biraz aşağı seviyelerdedir en azından ben aldığımda öyle idi.
gitara yeni başlayanlar için ideal bir gitar, fiyatına göre* oldukça iyi özelliklere sahiptir.
Gövde: Ihlamur.
Köprü: FAT 10 köprü.
Klavye-Tuşe: Gül Ağacı.
Perde: 24 Medium.
Donanım: Krom.
Sap: Akçaağaç.
Manyetikler:
Sap - PSND1 (H)
Orta - PSNDS (S)
Köprü -PSND2 (H)
herkes ibanez sahibi olsun diye üretilen gitarlardan. ama kesinlikle kendi fiyat aralıgındaki gitarlardan daha fazla performans vermekte. grg 270 dx ten en büyük farkı floyd rosesinin olmamasıdır.
başlangıç için gerçekten iyi bir gitardır. distortion tonu çok yapay gelse de * * * * sizi tatmin edecek bir kaliteye sahiptir. başka modellere de yönelebilecekken, sadece bu gitarın sol modelini bulabildiğim için kullandığım gitardır. * * ilk giriş için gerçekten tatmin eder ama belli bir süreden sonra kesmemeye başlar.
Bir gün evden çıktığımda biri tarafından unutulmuş telsiz gitardır. Telleri takılmış, birkaç aylık uykusuna devam etmektedir.
powersound manyetikleri çok kötü olan bir gitar modelidir. manyetik modifiyesi bu fiyattaki bir gitar için ne kadar mantıklıdır orası tartışılacağından üstündeki manyetiklerle yetinmek tavsiyemdir.ayrıca bu modelin Floyd rose'lu olan grg270'de çok belirgin akord kaçırma problemi vardır.
Cok kotu bir gitar tonuna sahiptir.ne kadar baslangic icin olsa da daha iyileri vardir. O fiyata ibanez alinmaz bence. gereksiz digerlerinden cok da farki olmayan gitardir.daha tatmin edici bir gitar alinabilir.
H-S-H manyetiğe sahip 24 perdeli başlangıç gitarı.
sözlük yazarlarının çoğunun aksine çok beğendiğim gitarım.
kötü bi amfim olmasına rağmen güzel tonlar veriyor. tabi elime daha iyisini almadığımdan da olabilir bu. ama başlangıç ve orta seviye için alınabilecek en iyi gitardır belkide...
Kuşkusuz Ibanez'ın en çok rağbet gören gitarıdir. Klavye rahatlığı yüzünden başlangıç için tercih nedenidir. 2. El piyasasıda oldukça canlıdır.
Köprüsunde sürekli sıkıntı çikan gitardir. Fiyati ucuzdur. Kasa tipi metal müziğe yatkındir. Sedef işlemeleri hoş durmaktadir. Başlangic seviyesindeki gitar icin alınan tonlardan fazlada birsey bekmemek gerek.
fiyatına oranla performansı çok iyi olan, benim de sahip olduğum elektogitardır.
Bugün sipariş verdiğim ve önceden bilgi edindiğim için beni hiç pişman ediceğini sanmadığım gitardır.
elektro gitar çalmak isteyenlerin neredeyse yarısının ilk sahip olduğu gitar. leblebi gibi satılmasına rağmen sadece başlangıç seviyesindekilerin işine yarar. pek bi randıman beklememek lazım. headstockındaki ibanez yazısına veriyorsunuz parayı.
deneyimlemediğim fakat başlangıç düzeyinde olduğu söylentilerini fazlaca duyduğum gitardır. aslında genel olarak ibanez sevmiyorum ben, bunu da sevmem kesin.
kullandığım ve kesinlikle önerdiğim gitardır. beklentilerin çoğunu karşılayabilicek kapasiteye sahiptir.
Cort ab4 bas gitarım ile takas teklifi gelmiş gitar. Fiyat olarak aralarında iki yüz lira filan var ama ne yapsam bilemedim. Genelde kötülenmiş gibi duruyor çok mu kötü yahu ?
üzerine biraz daha ekleyip grg270b modelini alın derim ben. floyd rose u da okadar büyütmeyin en azından kilit sistemi sayesinde akort sorununuz olmuyor(tremolu kolunu çok kullanmazsanız tabi)
Çoooooook güzel laaan. 3 sene önce ağzımın suyu aka aka bakıyodum namussuza. Benim oldu lan sonunda. Vuruyo kırbacı vuruyom kırbacı ehehe.
Bugün aldığım ilk gitarım 360 tlye.