bugün

bu aralar beğendiği oyuncuların fotoğraflarını paylaşan yazar. sadece ünlü erkek değil, bin tane entrym var. niye bu dikkat çekiyor? kime ne kardeşim!
jude law takıntısı olduğunu düşündüğüm yazar.
ne çirkin ne de yalnız olan yazar. canım istiyor paylaşıyorum.

--spoiler--
aynısını bir erkek yazar yapsa ve kadın oyuncuların fotosunu koyup "çok seksi, heykel gibi, taş maşallah, çok çekici" vs. dese anında abazan damgası yer. ama bir kadın yapınca dikkat çekmiyor.
--spoiler--

anlaşılan kimsenin bana abazan dememesi, arkadaşın zoruna gitmiş. ne karın ağrısı varsa artık.
görsel
Sempatik yazar.
entrylerinin bir bölümünü inceledim. görseller paylaşmış. ancak bu görseller belli bir kesimi rencide edebilecek içeriğe sahip görseller değil... kendisi gördüğüm kadarıyla, etliye sütlüye karışmadan sözlükte iyi vakit geçirmek istiyor. bunu da gayet doğal karşılıyorum.
hepimizin kendini takdim etme şekli vardır. mesela marjinal tosbağa '' umarım aseksüeldir '' kalıbını kullanır, ben rencide/ tahrik etmeden donuza eklediğimi belirtirim. kendisi de kendini görsel ekleyerek takdim ediyor. bu da onun yöntemidir. hoşgörüyle karşılanmalıdır.
kısacası tartışma ve polemiğe sebep olmadıkça, sinsilik yapıp trollük denemesi gerçekleştirmedikçe, formata uydukça herkesin sözlükte istediğini yapmasının doğal olduğu kanaatindeyim. bırakınız iyi vakit geçirelim.

not: yazarı tanımam etmem. sadece bir süredir kafamı meşgul eden bir konuda fikrimi belirtmek istedim.
dikkat çekme çabası olmayan yazar. sadece görsel paylaşmak hoşuma gidiyor, eğlenceli geliyor bana. yıllardır trollük yapmadan, nickaltı kasma ve ya dikkat çekme çabası gütmeden yazıyorum. ben görsel ekleyerek zaman geçirmeyi seviyorum, sadece bu başka amacım yok.
Hiçbir muhabbetim olmadığı halde sempatik bulduğum yazar. Adam farklı takılıyor. Farklılıklar güzeldir. Farklılıklara açık olalım lütfen.
görsel ekleme azmine hayran olduğum yazar. ayrıca güzel bir uyum yakalamış, kendisini tebrik ediyorum.
görsel
Pepenin mal kardeşinin dediğine uyup da iş yapan kendime geçmişi anımsatan yazardır. Şu resmi ne zaman görsem duygulanıyorum.
Kek yap, pasta falan yap ama caps yapma yazarı.

Olur da Herhangi bir yakını okursa rica ediyorum alın şunun klavyesini, faresini elinden..
ilginç başlıklara ziyadesiyle isabetli görseller yükleyerek bezen tebessüm ettiren, güldüren hatta yaran site insanı.
başlıklar için özel bir görsel klasörü oluşturduğunu düşündüğüm insan.

kendisi bazen başlık ile konu ile ne kadar alakasız olsa da bir şekilde bulup buluşturup oraya pek manalı görselini ekliyor.
büyük bir görsel arşivi olan yazar. söylemek istediklerimi görsellerle anlatmayı seviyorum.
(#26816386)

Gerçekten çok sevimli değil mi ya? *
entrylerinden görselleri eksik etmeyerek zall'ın ocağına incir ağacı dikmeyi misyon edinmiş yazardır. böyle yazmaya devam etsin, güldürüyor.

http://i.hizliresim.com/9VmB8Q.jpg
yine boktan bir sebepten entrysi silinmiş yazar.

başlık : bakire olmayan kadın üstüne asfalt dökülmüş yoldur

entry : http://galeri.uludagsozluk.com/r/741438/+

silinme sebebi : s11: üstteki entryleri refere eden veya onlara cevap niteliğinde olan entryler silinir.
24.02.2015 14:16
(#26889802) zevklerimizin aynı olduğu yazar.
mesajıma bir türlü cevap vermeyen yazar, bir yanlışım olduysa kusura bakma.
görsel
non andrea'nın öğrencisi olduğunu tahmin ediyorum..
kimsenin öğrencisi değildir, sadece eğleniyorum. ayrıca bazı arkadaşlar parazit yapmasa iyi olur!
başlıklara girdiği görsellerle beni çokca güldüren yazardır. iyi ki vardır.
Dokuzuncu nesil çaylak.