bugün

(bkz: muhteşem tespitler)
+necati köşede biraz kalmış onu da alıver.
(bkz: pek bakire çıkmamak)

-haydar abi bir sorunum var
-nedir?
-çıktığım kız pek bakire çıkmadı da
-yarısından çoğu çıktıysa sorun yok yeğenim.
(bkz: sözlüğün bitmek bilmeyen bekaret meselesi)
bakirelikle alakası olmadığından dolayı mantıklı gelmeyen bir durum. benzer bir başlık da ben açacak olsaydım "küpe takan kızların genelde travesti olmaması" olurdu herhalde
(bkz: bakire bayanların pek hızmalı çıkmaması)
hızmalı bir bayan olarak beni dumurdan dumura koşturan tespit.

yer yer pek bakire, yer yer azıcık ucundan bakire, ara sıra da kısmi bakire olabiliyoruz galiba. değişik tabi.
(bkz: pek bakire olmak)
ey güzel allahım..
artık ne yapsam da nasıl ilgi çeksem diyen yazarın son çırpınışlarını veren önermedir. ya arkadaşım bu ne artık yahu. yani tespit sıçmak demek bu tespitin yanında kurutulmuş bok olarak kalır. nedir bu kadar aşağılama ve kendi özünden çıkma çabası.

öncelikle eskişehir' de doğup, büyüyen bir insan olarak, doğu kültürüne de pek bir aşinalığım yoktur. ( öncelikle bunu demek istedim çünkü bir oku ve dinle) . ama daha sonradan edindiğim bilgilere göre hızma gibi şeyler doğu' da çok fazla kullanılan ve kadınların küpe kadar tercih ettikleri bir aksesuar. malum orada bulunan kurallar ve insanların yaşam stillerine göre bu bakire durumları ve benzeri olan olaylar çok hoş karşılanmamakta. saygı duymak lazım her şekliyle. bir kimsenin örf ve adeti kimseyi bağlamaz. ayrıca şuna da değinmek gerekir ki artık insanların bacak arası diğer insanları o kadar ilgilendirmektedir ki ona göre açılan başlıkları soldaki frame' den açıkça görmekteyiz. ben bunu ideolojiyle masturbasyon yapmak olarak tanımlıyorum. ya bırakın yahu titreyin ve kendinize gelin.

not: gün gelir en yakın kankam, kardeşim dediğiniz insan sizi burnunda hızması olan sevgilisiyle tanıştırır da aynı klavye delikanlılığını dürüstçe ona da gösterirsiniz.

not 2: hee bide artık hızma falan demiyorlar buna piirsing diye bir adı var.

saygılar.
kadınları bakire olanlar veya olmayanlar olarak ayırın bünyenin detaylı tespit çalışması.
bu nasıl bir tespittir dediğim başlık? afrikada'ki kabile bayanlarınında hızmaları var, ama bakarsan kabile törenleri gereğince bakireleride bulunur aralarında ve şöyle bağlamak gerekirse onların nüfusu oldukça az ey yazar sen hesapla gerisini.

(bkz: kulaktan dolma bilgilerle entry girmek)
hızmamı çıkartıp pek bakire çıkma isteğini içimde uyandıran tespit.
*
(bkz: piercing takanların bekaret abidesi olması)
küpeli erkeklerin içlerinden pek adam çıkmaması konu başlığı açılası ve rus kızlarıyla alman kızlarıyla yabancı kızlarla kafayı bozmuş türk erkeklerimizin hala şiddetle bekaret arama çabasına şaştığım, güldüren konu
hızmasız bir kızla evlendikten sonra, eşe hızma takma eylemini moda haline getirebilir. sol ele takılan alyans gibi.
adolf abi, şu bakireleri nasıl sıralayıp kamplara tıkalım?

(bkz: pek bakireler),
(bkz: az bakireler) (bkz: orta bakireler)
ve (bkz: pekinli bakireler)

böyle yapın shults...
pek bakirelik diye bişey yoktur efendim. ya bakiredir yada değildir.
(bkz: bakirelikle ilgili başlık sıçmak)
bütün genellemeler gibi saçma bir genellemedir.
(bkz: pek bakire çıkmamak)
(bkz: altın hızma mülayim).

(bkz: serbest çağrışım).