bugün

düzenli seks.
günde üç kez duş almak.
fitness, hızlı bir yol değildir fakat sağlıklıdır.
sıcak içeceklerde şeker kullanmamak. hem içtiğiniz şeyi gerçekten tadını alarak içiyorsunuz, hem de en az 2 kilo veriyorsunuz. içinde yarım da olsa şekerli çay midemi bulandırıyor şimdi. taze çayın lezzeti, bibuçuk iskenderde yok yemin olsun. şekersiz nescafeyi herkesin denemesi lazım.
benimle birlikte 1 hafta geçirmek, kesin ve garantili yoldur. yemeklerin ve uykunun unutulduğu 16 saatlik yoğun iş temposu ile kesin ve hızlı bir şekilde zayıflatılır.

müracaat; sineksiklet kamil...
Ypmananız gereken şeylerin başında ekmek yemeği kesmek lazım ayrıca bol spor sadece çavdar ekmeği kepek ekmek bile uzak durulmalı. Bol bol spor daha çok koşma. Sık sık öğün azar azar yemek.
ben o haplara inanmıyorum.Bence en mantıklısı ; düzenli bir diyet ve iradeli olmak.
aşık olun. acı çekin. tam hedefe varmak üzereyken terk edilin. 4 günde 6 kilo ve fazlası garantilidir.
yememek.
daha fazla kilo almak.
tuvalete girmektir.

national geographic kanalındaki bir programda yapılan denemede, aynı kilodaki iki kişi, tüm şartlar eşit tutularak kilo verme durumları incelenmiştir. biri, yemekten sonra spora başlayan kişinin yanında sadece oturmuş ve tuvaletinin gelmesini beklemiştir. tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra yapılan tartımda, spor yapan kişinin 3,5 katı kadar fazla kilo verdiği gözlenmiştir. burada ye-iç-sıç özdeyişinin gerçekliğini bir kez daha anlamış bulunmaktayız.
sabah 6 da kalkılır,biraz tempolu yürüyüşten sonra parklardaki spor aletlerinde spor yapılır eve dönülür ve tüm gün aç kalınır.akşam gene yürüyüş ve spor yapılır.bu yöntemle haftada 3 kilo rahat verilir.yaz boyunca bu durumun keyfi çıkartılır.kış gelir verilen kilonun 3 katı geri alınır.kış biter aynı sisteme devam edilir.yani bu bir kısır döngü.
bahar aylarının gelmesiyle her yerde çıkar karşımıza çıkacaktır.kilo almadan önce hızla kilo verilmeyeceğini öğrenmesi gerekir.
vucuttaki insülin direncini kontrol ettirmek çünkü insulin direnci olanlar aç kalsalar da spor yapsalar da zayıflayamazlar. vucut yağları ve proteinleri koruma altına alır. zayıflayamayanlar baktırsın. Özellikle polikistiği olan kadınlar baktırın.
antioksidanlı kahve için.
bunun için çok düşünmeye gerek yoktur çünkü hem hızla kilo vermek hem de kendimizi bir şeylerin eksikliği içinde hissetmemek hatta kendimizi yenilemek adına halil kargulu yeni adı duyulamya başlayan ama köklü bir sistem yaratmıştır . gayet de değişik ve farklı bir sistemdir; araştırılması gereklidir.
Koşmak ve bol bol su içmek söylenebilir. En sağlıklı ve hızlı kilo verme şekli doktora gitmektir.
pilav, ekmek yenmemesi.
yuksek kalori harcamanin en kolay yolu "seks".
sadece protein ağırlıklı beslenmek, şeker kullanmamak, belirli derecede karbonhidrat almak, pilavı yağsız, patatesi haşlanmış yemek. bu kıyağımı da unutmayın.
sıkı bir diyetle kısa sürede olabilecek şeydir.
bir haftada 10 kilo vermiş bir kuzene sahibim. yaptığı diyet insan işi değil, ama kendini buna uygun gören varsa buyursun yardımcı olayım.
ağız yarasıdır. ağız yarası olduğundan hiç bir şey yenemez sadece sıvı alınır ve 2 haftada 5 kilo verilir.
- ekmeği, makarnayı, pilavı azaltmak, abur cuburu tamamen kesmek.

- yemekleri ağızda daha çok çiğnemek.

- ve belki de en önemlisi yüzmeye gitmek ( vücudun her tarafını aynı anda çalıştıran ve özellikle iç organların çevresinde birikmiş yağları en hızlı yakan tek spor yüzmedir, bakın başka spor da demiyorum)

bu üçünü yaparsanız 2-3 ay gibi bir sürede istediğiniz kiloya düşersiniz. eskiden kilo problemi çekmiş dertli bir arkadaşınız olarak tavsiye ediyorum bunları. ben 87 kilodan 73'e düştüysem siz de rahatlıkla 2-3 ayda, bilemediniz 4 ayda 15 kilo kadar verirsiniz.
enfeksiyon kapmak * uc gunde alti kilo verdim boyle, kusa kusa. doktorlar sagolsun serum yerine bulanti hapi verip durdular, yedigim gibi her seyi cikardigim icin, hap da bu katehoride oldugu icin bir ise yaramamisti. ne kotuydu ya.
(bkz: sıçmak)
güncel Önemli Başlıklar