bugün

yok artık lebron james dememize neden olan akabinde aklı başında her insanın kanının donmasına sebep tecavüz olayıdır. allah belalarını versindir.

http://www.muhalifgazete....ortasinda-tecavuz-+18.htm
sözde dinin koruyucusu olduklarını iddia eden tarikatçı o.çlardır bu işi yapan. sonrada dersiniz ''vay efendim neden hristiyanlar müslümanlardan nefret ediyor''. allah bunların alayının belasını versin.
dındar genclık yapmısıtr.
genc dındarlar rahatsız.
(bkz: tekbir getirerek hıristiyan kadın linç etmek)
öğlen üstü iyice sinir bozmuştur. "Bir kerede hayırlı bir iş yaparken tekbir getirseniz ne iyi olurdu?" sorusunu sordurmuştur. Bazuka ateşlerken tekbir, suriye'nin simgesi sarı elbiseli adamın canlı canlı bıyıklarını yolarken tekbir, şimdi tecavüz ederken tekbir.
ben bunların devletini milletini demokrasilerini sikeyim emi amk cahilleri. işte bu yüzden cumhuriyet fazilettir sözde din yönetimini bu yüzden istemiyoruz yaşasın kemalizm yaşasın cumhuriyet.
şerefsizliktir. net.

allah belalarını versin bunlar. dini kullanarak herşeyi alttan alttan yapanlardır işte bunlar.

ibret olsun bazılarına!
orrrospu çocukları tarafından gerçekleştirilen insanlık dışı eylem. videoyu izlemedim, okuduklarımdan sonra izlemek istemedim. ben izlemeye dayanamıyorken...
ortada tecavüz yoktur, orospu çocuklarının uydurduğu haberdir.

nerede olursa olsun kadın dövmenin savunması yapılamaz. orası ayrıdır.
sokak ortasında 1 avuç geri zekalı tekbir getirerek kadın dövüyorsa o kadının "ak" olmadığını da düşünürüm.
ne müslüman ım diyeynin neden tekbir getirenen müslüman olmak için yeterli olmadığını gösterir. video yu izlemedim lakim pusuda yatan dinsiz kafirler hemen islama sataşmak için bu görüntüleri kulklanıyorlar. peki bizim ülkemizde müslüman ve islam ı en güzel şekilde yaşan halk, bu tip şeyler görüyor musunuz bre münafıklar. haçlıların müslümanlara neler yaptığını, sırpların müslümanlara yaptıklarını, kemalitlerin müslümanlara yaptıklarını ne çabuk unuttunuz da bir kaç aşağılık herifin yaptığını islama yüklüyorsunuz.
birinci konu; tecavüz olayı yok orospu çocukları kadını darp etmişler, ikincisi kadın hristiyan değildir. diğer konu ki bu daha da acıdır, mısır'da devrim sonrası mezhepsel taassuplarla insanlar gerilmiş durumda, o yerde sürüklenen kadın ise o itlerin mezhebine mensup olmayan aktivistlerden biridir. bilip bilmeden zıplamayın amına kodum kikirikleri sizi.
-islamcı faşistlerin kendilerini aklamak için yırtındığı yerdir, yalnız güneş balıkla sıvanmıyor bilmeleri gerekmektedir.
-
artık son olarak turkıyede de bunların yasanabılme ıhtımalının oldugu durum....
o vidyoya bakıp da kesin tecavüzdür diyenin aklından şüphe ederim. haberin daha ne olduğu belli değil. şimdi ben aynı vidyonun üstüne şu başlığı yazsam, o da olur. mısır'da sokak ortasında müslüman kadına taciz. şu da olur: sokak ortasında kadına meydan dayağı. hangi zümreyi harekete geçirmek istiyosam ona göre başlık atarım. çok da güzel olur pek de güzel olur.
vidyo mısır'da bile olmayabilir. ben şahsen o haberin doğruluğundan emin değilim. emin olan varsa delil göstersin.

şunlar hakkında delil olmalı ki inandırıcı olsun:
1-kadının hristiyan olduğu
2-olayın mısırda gerçekleştiği
3-tecavüz mü, taciz mi, dayak mı, darp mı?

ititraz edenlerden gerçekten adam gibi açıklama bekliyorum. her habere sazanlamasına atlamayın.
islamın gerçek yüzüyle tanışabilirsiniz. o kadına tecavüz ederek müslüman da yapmış sayılırlar. cennetliksiniz ak
bu'nu da allah icin mi yaptiniz?
müthiş sevap işlemiş müslülerin yaptığıdır. allah peygamber onların aydınlık alınları nurlandırsın.
bi de filistinde haleluya diye çoluk çocuk ne bulursa tecavüz edenler vardı ne oldu onlara. mesele din değil insanın içindeki o.ç dir.
videodan ne bok olduğu anlaşılmıyor. ortada bir bok varsa o da bu videoya bir anlam yükleyip servis eden orospu çocuklarıdır. son ve gerçek din islamiyettir. islamiyette bunların yeri yoktur.
Olması gerekendir. O zaten hem kadın hem de islamı kabul etmemiş. Hak etmiş tecavüzü. Ama daha yetmez. Bu büyük devrimin yayılması gerek. Onurlu kardeşlerimizden oluşan büyük özgür suriye ordusu devrim genişlesin diye savaaşıyor. Onurlu her türk genci suriyedeki bu onurlu arkadaşlara destek olmalı. Sonuçta dünya müslüman olmayan bi dünya kadınla dolu.

Haydi erkler savaşa!
insanoğlunun canavarlaştığının son kanıtıdır. ne şekilde olur bilinmez ama artık ya dünyanın sonu gelsin ya da insanlık komple telef olup dünya diğer canlı türlerine kalsın.
islami ahlaka örnektir.
başlığı okuyunca makara muhabbet sandım katıla katıla guldum daldım içeri ama öyle değilmiş işin aslı. guldugum için kendimden utandım. bunu yapan orospu çocuklarının anasını kilise ayininde sikeyim. videoyu izlemedim olay gerçek mi onu da bilmiyorum ama bu tür olaylarla ıslamiyetin adını kirletmek hiç hoş değil. tamam bende dinimi dolu dolu yaşamıyorum belki ama orospu çocukluğu da yapmıyorum.
Suriye'de esad'a karşı savaşan osö'ye verilen fetvalardan farklı değil. O bölge dar'ul harp'tir. Oradaki bütün kadınlar ve kızlar nikah gerekmeden istediğiniz gibi kullanabiliyorsiniz diyen din adamı bozuntuları varken, bu durum mısır'da olması o kadar süpriz değil. Bu kendini müslüman zanneden hayvan güruhuna ve bunlara fetva verenler elbet paramparça edilir!..
(bkz: provakasyon)